|
2023
|
0
|
-
0
|
-
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
-155.696
|
210
|
0
|
24
|
0
|
0
|
24
|
155.720
|
0
|
0
|
0
|
0
|
4621
|
Comert cu ridicata al cerealelor, semintelor, furajelor si tutunului neprelucrat
|
|
2022
|
16.185
|
-
21.374
|
-
21.812
|
16.185
|
37.559
|
0
|
0
|
-155.696
|
210
|
0
|
24
|
0
|
0
|
24
|
155.720
|
0
|
0
|
0
|
1
|
4621
|
Comert cu ridicata al cerealelor, semintelor, furajelor si tutunului neprelucrat
|
|
2021
|
6.381
|
-
27.558
|
-
27.600
|
6.381
|
33.939
|
0
|
0
|
-134.054
|
210
|
0
|
10.369
|
9.537
|
0
|
832
|
144.423
|
0
|
0
|
0
|
1
|
4621
|
Comert cu ridicata al cerealelor, semintelor, furajelor si tutunului neprelucrat
|
|
2020
|
4.269
|
-
16.126
|
-
16.164
|
4.269
|
20.395
|
0
|
0
|
-106.455
|
210
|
0
|
10.682
|
10.163
|
0
|
519
|
117.137
|
0
|
0
|
0
|
1
|
4621
|
Comert cu ridicata al cerealelor, semintelor, furajelor si tutunului neprelucrat
|
|
2019
|
12.774
|
-
29.197
|
-
29.325
|
12.774
|
41.971
|
0
|
0
|
-90.291
|
210
|
0
|
12.654
|
11.563
|
0
|
1.091
|
102.945
|
0
|
0
|
0
|
1
|
4621
|
Comert cu ridicata al cerealelor, semintelor, furajelor si tutunului neprelucrat
|
|
2018
|
14.453
|
-
26.484
|
-
26.607
|
14.453
|
40.937
|
0
|
0
|
-60.965
|
210
|
0
|
12.363
|
11.335
|
0
|
1.028
|
73.328
|
0
|
0
|
0
|
1
|
4621
|
Comert cu ridicata al cerealelor, semintelor, furajelor si tutunului neprelucrat
|
|
2017
|
17.997
|
-
24.354
|
-
24.533
|
17.997
|
42.351
|
0
|
0
|
-34.358
|
210
|
0
|
15.687
|
14.841
|
0
|
846
|
50.045
|
0
|
0
|
0
|
1
|
4621
|
Comert cu ridicata al cerealelor, semintelor, furajelor si tutunului neprelucrat
|
|
2016
|
3.552
|
-
4.044
|
-
4.115
|
3.552
|
7.596
|
0
|
0
|
-9.825
|
210
|
1.450
|
10.414
|
10.166
|
0
|
248
|
21.689
|
0
|
0
|
0
|
1
|
4621
|
Comert cu ridicata al cerealelor, semintelor, furajelor si tutunului neprelucrat
|
|
2015
|
0
|
-
6.143
|
-
6.143
|
0
|
6.143
|
0
|
0
|
-5.710
|
210
|
1.450
|
-94
|
0
|
12
|
-106
|
7.066
|
0
|
0
|
0
|
1
|
4621
|
Comert cu ridicata al cerealelor, semintelor, furajelor si tutunului neprelucrat
|
|
2014
|
54.733
|
2.425 |
783 |
54.733
|
52.308
|
0
|
0
|
434
|
210
|
1.450
|
3.778
|
0
|
12
|
3.766
|
4.794
|
0
|
0
|
0
|
2
|
4621
|
Comert cu ridicata al cerealelor, semintelor, furajelor si tutunului neprelucrat
|
|
2013
|
0
|
-
0
|
-
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
-349
|
210
|
1.450
|
629
|
0
|
536
|
93
|
2.428
|
0
|
0
|
0
|
0
|
4621
|
Comert cu ridicata al cerealelor, semintelor, furajelor si tutunului neprelucrat
|
|
2012
|
0
|
-
0
|
-
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
-349
|
210
|
1.450
|
629
|
0
|
536
|
93
|
2.428
|
0
|
0
|
0
|
0
|
4621
|
Comert cu ridicata al cerealelor, semintelor, furajelor si tutunului neprelucrat
|
|
2010
|
0
|
-
0
|
-
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
-349
|
210
|
1.450
|
629
|
0
|
0
|
93
|
2.428
|
0
|
0
|
0
|
0
|
4621
|
Comert cu ridicata al cerealelor, semintelor, furajelor si tutunului neprelucrat
|
|
2009
|
0
|
-
0
|
-
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
-349
|
210
|
1.450
|
629
|
0
|
0
|
93
|
2.428
|
0
|
0
|
0
|
0
|
4621
|
Comert cu ridicata al cerealelor, semintelor, furajelor si tutunului neprelucrat
|
|
2008
|
0
|
-
0
|
-
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
-349
|
210
|
1.450
|
229
|
0
|
0
|
60
|
2.028
|
0
|
0
|
0
|
0
|
4621
|
Comert cu ridicata al cerealelor, semintelor, furajelor si tutunului neprelucrat
|
|
2007
|
0
|
-
0
|
-
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
-349
|
210
|
1.450
|
229
|
0
|
0
|
60
|
2.028
|
0
|
0
|
0
|
0
|
|
Comert cu ridicata al cerealelor, semintelor si fu
|
|
2006
|
0
|
-
0
|
-
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
-349
|
210
|
559
|
120
|
0
|
0
|
0
|
1.028
|
0
|
0
|
0
|
0
|
|
Comert cu ridicata al cerealelor, semintelor si fu
|
|
2005
|
0
|
-
43
|
-
43
|
0
|
43
|
0
|
0
|
-349
|
210
|
559
|
120
|
0
|
0
|
0
|
1.028
|
0
|
0
|
0
|
0
|
|
Comert cu ridicata al cerealelor, semintelor si fu
|
|
2004
|
5.902
|
-
516
|
-
516
|
5.908
|
6.425
|
0
|
0
|
-306
|
210
|
558
|
162
|
0
|
0
|
42
|
1.028
|
0
|
0
|
0
|
0
|
|
Comert cu ridicata al cerealelor, semintelor si fu
|