INREGISTRAT din data 11 Ianuarie 2013
| Cod fiscal: | 31078000 |
| Nr. registrul comertului: | J03/17/2013 |
| Adresa: | Str. ION TICALOIU, nr. 52-54 |
| Localitate: | Campulung |
| Judet: | Judetul Arges |
| Telefon: | 0756525510 |
| Fax: | - |
| An | Cifra de afaceri (ron) | Profit brut / Pierdere (ron) | Profit net / Pierdere (ron) | Venituri (ron) | Cheltuieli (ron) | Venituri avans (ron) | Cheltuieli avans (ron) | Capitaluri total (ron) | Capitaluri social (ron) | Active imobilizate total (ron) | Active circulante total (ron) | Stocuri (ron) | Creante (ron) | Casa conturi (ron) | Datorii (ron) | Provizioane (ron) | Patrimoniul public (ron) | Patrimoniul regiei (ron) | Numar mediu angajati | Cod CAEN | Text CAEN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 9.975 | 19.189 | 200 | 60.000 | 252.362 | 231.923 | 20.432 | 7 | 303.148 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4941 | Transporturi rutiere de marfuri |
| 2019 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 9.975 | 19.189 | 200 | 60.000 | 252.362 | 231.923 | 20.432 | 7 | 303.148 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4941 | Transporturi rutiere de marfuri |
| 2018 | 0 | - 159 | - 159 | 0 | 159 | 0 | 9.977 | 19.188 | 200 | 60.000 | 252.360 | 231.923 | 20.430 | 7 | 303.149 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4941 | Transporturi rutiere de marfuri |
| 2017 | 0 | - 2.831 | - 2.831 | 0 | 2.831 | 0 | 9.975 | 19.348 | 200 | 60.000 | 252.410 | 231.923 | 20.406 | 81 | 303.037 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4632 | Comert cu ridicata al carnii si produselor din carne |
| 2016 | 53.202 | - 49.932 | - 51.806 | 66.963 | 116.895 | 0 | 9.975 | 22.179 | 200 | 60.000 | 257.809 | 231.923 | 20.523 | 5.363 | 305.605 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4632 | Comert cu ridicata al carnii si produselor din carne |
| 2015 | 188.770 | 1.360 | 1.142 | 188.908 | 187.548 | 0 | 9.975 | 73.985 | 200 | 86.000 | 279.273 | 272.954 | 1.551 | 4.768 | 301.263 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4632 | Comert cu ridicata al carnii si produselor din carne |
| 2014 | 333.020 | 5.073 | 1.880 | 337.812 | 332.739 | 0 | 9.975 | 72.843 | 200 | 86.000 | 227.482 | 222.851 | 2.642 | 1.989 | 250.614 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4632 | Comert cu ridicata al carnii si produselor din carne |
| 2013 | 571.362 | 85.192 | 70.762 | 577.725 | 492.533 | 0 | 0 | 70.962 | 200 | 58.000 | 162.314 | 62.307 | 94.080 | 5.927 | 149.352 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4632 | Comert cu ridicata al carnii si produselor din carne |
| Data inregistrarii ultimei declaratii: | 02 Februarie 2021 |
| Data prelucrarii ultimei declaratii: | 02 Februarie 2021 |
| Data prelucrarii ultimei declaratii: | 02 Februarie 2021 |
| Impozit pe profit (data luarii in evidenta): | NU |
| Impozit pe veniturile mircorinteprinderilor (data luarii in evidenta): | 01-01-2016 |
| Accize (data luarii in evidenta) | NU |
| Taxa pe valoare adaugata (data luarii in evidenta) | NU |
| Contributia la asigurari sociale (data luarii in evidenta) | NU |
| Contributia de asigurare pentru accidente de munca si boli profesionale datorate de angajator (data luarii in evidenta): | NU |
| Contributia de asigurari pentru somaj (data luarii in evidenta): | |
| Contributia angajatorilor pentru Fondul de garantare pentru plata creantelor sociale (data luarii in evidenta): | |
| Contributia pentru asigurari de sanatate (data luarii in evidenta): | NU |
| Contributii pentru concedii si indemnizatii de la persoane juridice sau fizice (data luarii in evidenta): | |
| Taxa jocuri de noroc (data luarii in evidenta): | NU |
| Impozit pe veniturile din salarii si asimilate salariilor (data luarii in evidenta): | NU |
| Impozit la titeiul si la gazele naturale din productia interna (data luarii in evidenta): | NU |
| Redevente miniere/Venituri din concesiuni si inchirieri (data luarii in evidenta): | NU |
| Redevente petroliere (data luarii in evidenta): | NU |