INREGISTRAT din data 31 Iulie 2008
| Cod fiscal: | 24276128 |
| Nr. registrul comertului: | J02/1394/2008 |
| Adresa: | Calea VICTORIEI, nr. 42 |
| Localitate: | Arad |
| Judet: | Judetul Arad |
| Telefon: | 746020937 |
| Fax: | - |
| An | Cifra de afaceri (ron) | Profit brut / Pierdere (ron) | Profit net / Pierdere (ron) | Venituri (ron) | Cheltuieli (ron) | Venituri avans (ron) | Cheltuieli avans (ron) | Capitaluri total (ron) | Capitaluri social (ron) | Active imobilizate total (ron) | Active circulante total (ron) | Stocuri (ron) | Creante (ron) | Casa conturi (ron) | Datorii (ron) | Provizioane (ron) | Patrimoniul public (ron) | Patrimoniul regiei (ron) | Numar mediu angajati | Cod CAEN | Text CAEN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 1.061.793 | 506.019 | 495.402 | 1.062.791 | 556.772 | 0 | 0 | 1.183.076 | 1.550 | 389.281 | 2.678.335 | 0 | 2.593.602 | 84.733 | 1.884.540 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4941 | Transporturi rutiere de marfuri |
| 2018 | 1.295.947 | - 22.627 | - 35.586 | 1.323.477 | 1.346.104 | 0 | 0 | 687.674 | 1.550 | 538.033 | 1.593.055 | 0 | 1.488.479 | 104.576 | 1.443.414 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4941 | Transporturi rutiere de marfuri |
| 2017 | 1.474.919 | 665.551 | 650.802 | 1.480.659 | 815.108 | 0 | 0 | 723.260 | 1.550 | 686.896 | 1.820.226 | 0 | 656.483 | 1.163.743 | 1.783.862 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4941 | Transporturi rutiere de marfuri |
| 2016 | 189.835 | 46.282 | 44.383 | 189.835 | 143.553 | 0 | 0 | 72.458 | 1.550 | 224 | 186.094 | 0 | 168.247 | 17.847 | 113.860 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4941 | Transporturi rutiere de marfuri |
| 2015 | 256.257 | 28.913 | 21.226 | 256.257 | 227.344 | 0 | 0 | 28.025 | 1.500 | 2.531 | 49.039 | 0 | 28.984 | 20.055 | 23.545 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4120 | Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale |
| 2014 | 214.768 | 15.785 | 9.342 | 214.768 | 198.983 | 0 | 0 | 6.799 | 1.500 | 2.643 | 26.844 | 0 | 19.822 | 7.022 | 22.688 | 0 | 0 | 0 | 6 | 4120 | Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale |
| 2013 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2.543 | 1.500 | 469 | 2.984 | 0 | 893 | 2.091 | 5.996 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4120 | Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale |
| 2012 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2.543 | 1.500 | 469 | 2.984 | 0 | 893 | 2.091 | 5.996 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4120 | Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale |
| 2011 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2.543 | 1.500 | 469 | 2.984 | 0 | 893 | 2.091 | 5.996 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4120 | Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale |
| 2010 | 0 | - 14 | - 1.664 | 0 | 14 | 0 | 0 | -2.543 | 1.500 | 470 | 2.983 | 0 | 0 | 2.090 | 5.996 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4120 | Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale |
| 2009 | 6.565 | 1.141 | 577 | 6.565 | 5.424 | 0 | 0 | -879 | 1.500 | 470 | 2.997 | 0 | 0 | 2.104 | 4.346 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4120 | Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale |
| 2008 | 0 | - 2.956 | - 2.956 | 0 | 2.956 | 0 | 0 | -1.456 | 1.500 | 470 | 2.219 | 0 | 0 | 2.219 | 4.145 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4120 | Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale |
| Data inregistrarii ultimei declaratii: | 03 Noiembrie 2020 |
| Data prelucrarii ultimei declaratii: | 05 Noiembrie 2020 |
| Data prelucrarii ultimei declaratii: | 05 Noiembrie 2020 |
| Impozit pe profit (data luarii in evidenta): | NU |
| Impozit pe veniturile mircorinteprinderilor (data luarii in evidenta): | 01-02-2013 |
| Accize (data luarii in evidenta) | NU |
| Taxa pe valoare adaugata (data luarii in evidenta) | NU |
| Contributia la asigurari sociale (data luarii in evidenta) | 01-01-2020 |
| Contributia de asigurare pentru accidente de munca si boli profesionale datorate de angajator (data luarii in evidenta): | 01-01-2020 |
| Contributia de asigurari pentru somaj (data luarii in evidenta): | |
| Contributia angajatorilor pentru Fondul de garantare pentru plata creantelor sociale (data luarii in evidenta): | |
| Contributia pentru asigurari de sanatate (data luarii in evidenta): | 01-01-2020 |
| Contributii pentru concedii si indemnizatii de la persoane juridice sau fizice (data luarii in evidenta): | |
| Taxa jocuri de noroc (data luarii in evidenta): | NU |
| Impozit pe veniturile din salarii si asimilate salariilor (data luarii in evidenta): | 01-01-2020 |
| Impozit la titeiul si la gazele naturale din productia interna (data luarii in evidenta): | NU |
| Redevente miniere/Venituri din concesiuni si inchirieri (data luarii in evidenta): | NU |
| Redevente petroliere (data luarii in evidenta): | NU |