INREGISTRAT din data 06 Iulie 2004
| Cod fiscal: | 16577774 |
| Nr. registrul comertului: | J38/634/2004 |
| Adresa: | Str. AVRAM IANCU, nr. 87 |
| Localitate: | Dragasani |
| Judet: | Judetul Valcea |
| Telefon: | 0743035111 |
| Fax: | - |
| An | Cifra de afaceri (ron) | Profit brut / Pierdere (ron) | Profit net / Pierdere (ron) | Venituri (ron) | Cheltuieli (ron) | Venituri avans (ron) | Cheltuieli avans (ron) | Capitaluri total (ron) | Capitaluri social (ron) | Active imobilizate total (ron) | Active circulante total (ron) | Stocuri (ron) | Creante (ron) | Casa conturi (ron) | Datorii (ron) | Provizioane (ron) | Patrimoniul public (ron) | Patrimoniul regiei (ron) | Numar mediu angajati | Cod CAEN | Text CAEN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -51.182 | 1.000 | 72.340 | 33.062 | 1.836 | 19.690 | 11.536 | 156.584 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4941 | Transporturi rutiere de marfuri |
| 2017 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -51.182 | 1.000 | 72.340 | 33.062 | 1.836 | 19.690 | 11.536 | 156.584 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4941 | Transporturi rutiere de marfuri |
| 2016 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -51.182 | 1.000 | 72.340 | 33.062 | 1.836 | 19.690 | 11.536 | 156.584 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4941 | Transporturi rutiere de marfuri |
| 2015 | 27.264 | 4.493 | 3.675 | 27.264 | 22.771 | 0 | 0 | -51.182 | 1.000 | 72.340 | 33.062 | 1.836 | 19.690 | 11.536 | 156.584 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4941 | Transporturi rutiere de marfuri |
| 2014 | 4.225 | - 1.550 | - 1.677 | 4.225 | 5.775 | 0 | 0 | -54.857 | 1.000 | 72.340 | 48.570 | 24.608 | 19.690 | 4.272 | 175.767 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4941 | Transporturi rutiere de marfuri |
| 2013 | 15.874 | 2.700 | 2.320 | 15.874 | 13.174 | 0 | 0 | -53.180 | 1.000 | 72.340 | 70.121 | 28.271 | 19.690 | 22.160 | 195.641 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4941 | Transporturi rutiere de marfuri |
| 2012 | 29.400 | - 377 | - 377 | 29.400 | 29.777 | 0 | 0 | -55.498 | 1.000 | 72.340 | 67.708 | 35.553 | 19.690 | 12.465 | 195.546 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4941 | Transporturi rutiere de marfuri |
| 2011 | 8.378 | - 3.081 | - 3.081 | 8.378 | 11.459 | 0 | 0 | -55.120 | 1.000 | 72.340 | 70.206 | 42.445 | 22.319 | 5.442 | 197.666 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4941 | Transporturi rutiere de marfuri |
| 2010 | 42.295 | - 9.350 | - 11.000 | 42.308 | 51.658 | 0 | 0 | -52.040 | 1.000 | 72.881 | 61.108 | 37.562 | 0 | 3.890 | 186.029 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4941 | Transporturi rutiere de marfuri |
| 2009 | 18.810 | - 8.171 | - 9.727 | 18.813 | 26.984 | 0 | 0 | -41.040 | 1.000 | 72.881 | 63.935 | 47.096 | 0 | 6.091 | 177.856 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4941 | Transporturi rutiere de marfuri |
| 2008 | 20.518 | - 1.369 | - 1.779 | 20.522 | 21.891 | 0 | 0 | -31.313 | 1.000 | 72.881 | 54.500 | 51.082 | 0 | 2.557 | 158.694 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4941 | Transporturi rutiere de marfuri |
| 2007 | 158.784 | - 50.742 | - 53.918 | 158.784 | 209.526 | 0 | 0 | -29.535 | 1.000 | 68.881 | 30.498 | 29.019 | 0 | 131 | 128.914 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4941 | Transporturi rutiere de marfuri |
| 2006 | 144.506 | - 2.030 | - 6.366 | 144.525 | 146.555 | 0 | 0 | 24.383 | 1.000 | 68.881 | 132.139 | 47.424 | 0 | 4.994 | 176.637 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4941 | Transporturi rutiere de marfuri |
| 2005 | 194.658 | 1.158 | - 4.682 | 194.674 | 193.516 | 0 | 0 | 33.250 | 1.000 | 76.381 | 68.785 | 35.938 | 0 | 3.361 | 111.916 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4941 | Transporturi rutiere de marfuri |
| 2004 | 74.766 | 38.053 | 36.932 | 74.768 | 36.714 | 0 | 0 | 37.932 | 1.000 | 75.541 | 62.742 | 21.606 | 0 | 3.023 | 100.350 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4941 | Transporturi rutiere de marfuri |
| Data inregistrarii ultimei declaratii: | 11 Mai 2023 |
| Data prelucrarii ultimei declaratii: | 11 Mai 2023 |
| Data prelucrarii ultimei declaratii: | 11 Mai 2023 |
| Impozit pe profit (data luarii in evidenta): | 01-01-2023 |
| Impozit pe veniturile mircorinteprinderilor (data luarii in evidenta): | NU |
| Accize (data luarii in evidenta) | NU |
| Taxa pe valoare adaugata (data luarii in evidenta) | NU |
| Contributia la asigurari sociale (data luarii in evidenta) | NU |
| Contributia de asigurare pentru accidente de munca si boli profesionale datorate de angajator (data luarii in evidenta): | NU |
| Contributia de asigurari pentru somaj (data luarii in evidenta): | |
| Contributia angajatorilor pentru Fondul de garantare pentru plata creantelor sociale (data luarii in evidenta): | |
| Contributia pentru asigurari de sanatate (data luarii in evidenta): | NU |
| Contributii pentru concedii si indemnizatii de la persoane juridice sau fizice (data luarii in evidenta): | |
| Taxa jocuri de noroc (data luarii in evidenta): | NU |
| Impozit pe veniturile din salarii si asimilate salariilor (data luarii in evidenta): | NU |
| Impozit la titeiul si la gazele naturale din productia interna (data luarii in evidenta): | NU |
| Redevente miniere/Venituri din concesiuni si inchirieri (data luarii in evidenta): | NU |
| Redevente petroliere (data luarii in evidenta): | NU |