INREGISTRAT din data 25 Aprilie 2008
| Cod fiscal: | 23800665 |
| Nr. registrul comertului: | J31/364/2008 |
| Adresa: | Str. TARMURE, nr. 1B |
| Localitate: | Sarmasag |
| Judet: | Judetul Salaj |
| Telefon: | 0744228698 |
| Fax: | - |
| An | Cifra de afaceri (ron) | Profit brut / Pierdere (ron) | Profit net / Pierdere (ron) | Venituri (ron) | Cheltuieli (ron) | Venituri avans (ron) | Cheltuieli avans (ron) | Capitaluri total (ron) | Capitaluri social (ron) | Active imobilizate total (ron) | Active circulante total (ron) | Stocuri (ron) | Creante (ron) | Casa conturi (ron) | Datorii (ron) | Provizioane (ron) | Patrimoniul public (ron) | Patrimoniul regiei (ron) | Numar mediu angajati | Cod CAEN | Text CAEN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -89.571 | 200 | 14.784 | 24.028 | 8.919 | 14.842 | 267 | 128.383 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4520 | Intretinerea si repararea autovehiculelor |
| 2023 | 2.210 | - 10.565 | - 10.572 | 2.210 | 12.775 | 0 | 0 | -89.571 | 200 | 14.784 | 24.028 | 8.919 | 14.842 | 267 | 128.383 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4520 | Intretinerea si repararea autovehiculelor |
| 2022 | 23.125 | - 14.068 | - 14.068 | 23.125 | 37.193 | 0 | 0 | -78.999 | 200 | 14.784 | 27.600 | 8.919 | 14.842 | 3.839 | 121.383 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4520 | Intretinerea si repararea autovehiculelor |
| 2021 | 40.630 | 1.648 | 1.291 | 40.630 | 38.982 | 0 | 0 | -64.931 | 200 | 14.784 | 23.459 | 8.919 | 14.204 | 336 | 103.174 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4520 | Intretinerea si repararea autovehiculelor |
| 2020 | 29.690 | 907 | 651 | 29.690 | 28.783 | 0 | 0 | -66.222 | 200 | 14.784 | 23.585 | 8.919 | 13.629 | 1.037 | 104.591 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4520 | Intretinerea si repararea autovehiculelor |
| 2019 | 32.345 | 1.228 | 929 | 32.345 | 31.117 | 0 | 0 | -66.873 | 200 | 14.784 | 38.774 | 8.919 | 12.174 | 17.681 | 120.431 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4520 | Intretinerea si repararea autovehiculelor |
| 2018 | 30.875 | 2.237 | 1.930 | 30.875 | 28.638 | 0 | 0 | -67.802 | 200 | 14.784 | 29.802 | 14.119 | 12.174 | 3.509 | 112.388 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4520 | Intretinerea si repararea autovehiculelor |
| 2017 | 29.941 | 5.310 | 5.011 | 29.941 | 24.631 | 0 | 0 | -69.732 | 200 | 14.784 | 39.377 | 16.119 | 12.174 | 11.084 | 123.893 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4520 | Intretinerea si repararea autovehiculelor |
| 2016 | 10.294 | 767 | 767 | 10.294 | 9.527 | 0 | 0 | -72.844 | 200 | 14.784 | 31.646 | 16.119 | 11.691 | 3.836 | 119.274 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4520 | Intretinerea si repararea autovehiculelor |
| 2015 | 1.461 | - 11.017 | - 11.017 | 1.461 | 12.478 | 0 | 0 | -66.256 | 200 | 14.784 | 33.199 | 13.365 | 15.741 | 4.093 | 114.239 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4520 | Intretinerea si repararea autovehiculelor |
| 2014 | 1.461 | - 11.017 | - 11.017 | 1.461 | 12.478 | 0 | 0 | -66.256 | 200 | 14.784 | 33.199 | 13.365 | 15.741 | 4.093 | 114.239 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4520 | Intretinerea si repararea autovehiculelor |
| 2013 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -66.256 | 200 | 14.784 | 33.199 | 13.365 | 15.741 | 4.093 | 114.239 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4520 | Intretinerea si repararea autovehiculelor |
| 2012 | 1.461 | - 11.017 | - 11.017 | 1.461 | 12.478 | 0 | 0 | -66.256 | 200 | 14.784 | 33.199 | 13.365 | 15.741 | 4.093 | 114.239 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4520 | Intretinerea si repararea autovehiculelor |
| 2011 | 2.776 | - 15.800 | - 15.800 | 2.776 | 18.576 | 0 | 0 | -55.238 | 200 | 14.784 | 11.658 | 504 | 8.474 | 2.680 | 81.680 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4520 | Intretinerea si repararea autovehiculelor |
| 2010 | 2.943 | - 13.146 | - 14.796 | 2.943 | 16.089 | 0 | 0 | -39.438 | 200 | 14.784 | 11.150 | 504 | 0 | 2.172 | 65.372 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4520 | Intretinerea si repararea autovehiculelor |
| 2009 | 16.956 | - 1.561 | - 3.028 | 19.471 | 21.032 | 0 | 0 | -24.642 | 200 | 14.784 | 11.597 | 504 | 0 | 2.060 | 51.023 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4520 | Intretinerea si repararea autovehiculelor |
| 2008 | 569 | - 21.814 | - 21.814 | 569 | 22.383 | 0 | 0 | -21.614 | 200 | 2.833 | 2.468 | 504 | 0 | 396 | 26.915 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4520 | Intretinerea si repararea autovehiculelor |
| Data inregistrarii ultimei declaratii: | 26 Aprilie 2017 |
| Data prelucrarii ultimei declaratii: | 02 Ianuarie 2018 |
| Data prelucrarii ultimei declaratii: | 02 Ianuarie 2018 |
| Impozit pe profit (data luarii in evidenta): | NU |
| Impozit pe veniturile mircorinteprinderilor (data luarii in evidenta): | 01-02-2013 |
| Accize (data luarii in evidenta) | NU |
| Taxa pe valoare adaugata (data luarii in evidenta) | NU |
| Contributia la asigurari sociale (data luarii in evidenta) | 01-01-2018 |
| Contributia de asigurare pentru accidente de munca si boli profesionale datorate de angajator (data luarii in evidenta): | 01-01-2018 |
| Contributia de asigurari pentru somaj (data luarii in evidenta): | |
| Contributia angajatorilor pentru Fondul de garantare pentru plata creantelor sociale (data luarii in evidenta): | |
| Contributia pentru asigurari de sanatate (data luarii in evidenta): | 01-01-2018 |
| Contributii pentru concedii si indemnizatii de la persoane juridice sau fizice (data luarii in evidenta): | |
| Taxa jocuri de noroc (data luarii in evidenta): | NU |
| Impozit pe veniturile din salarii si asimilate salariilor (data luarii in evidenta): | 01-10-2011 |
| Impozit la titeiul si la gazele naturale din productia interna (data luarii in evidenta): | NU |
| Redevente miniere/Venituri din concesiuni si inchirieri (data luarii in evidenta): | NU |
| Redevente petroliere (data luarii in evidenta): | NU |