INREGISTRAT din data 14 Aprilie 2011
| Cod fiscal: | 28349370 |
| Nr. registrul comertului: | J12/983/2011 |
| Adresa: | Str. DR. IOAN RATIU, nr. 44 |
| Localitate: | Campia Turzii |
| Judet: | Judetul Cluj |
| Telefon: | 0745385335 |
| Fax: | - |
| An | Cifra de afaceri (ron) | Profit brut / Pierdere (ron) | Profit net / Pierdere (ron) | Venituri (ron) | Cheltuieli (ron) | Venituri avans (ron) | Cheltuieli avans (ron) | Capitaluri total (ron) | Capitaluri social (ron) | Active imobilizate total (ron) | Active circulante total (ron) | Stocuri (ron) | Creante (ron) | Casa conturi (ron) | Datorii (ron) | Provizioane (ron) | Patrimoniul public (ron) | Patrimoniul regiei (ron) | Numar mediu angajati | Cod CAEN | Text CAEN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 0 | 301 | 301 | 10.905 | 10.604 | 9.912 | 0 | -129.088 | 200 | 105.501 | 53.581 | 6.687 | 46.894 | 0 | 278.258 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2369 | Fabricarea altor articole din beton, ciment si ipsos |
| 2021 | 0 | - 5.452 | - 5.452 | 0 | 5.452 | 20.817 | 0 | -129.388 | 200 | 116.105 | 53.582 | 6.688 | 46.894 | 0 | 278.258 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2369 | Fabricarea altor articole din beton, ciment si ipsos |
| 2020 | 0 | - 2.779 | - 2.779 | 2.673 | 5.452 | 20.817 | 0 | -123.936 | 200 | 121.559 | 53.581 | 6.688 | 46.893 | 0 | 278.259 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2369 | Fabricarea altor articole din beton, ciment si ipsos |
| 2019 | 2.803 | 2.803 | 2.719 | 8.255 | 5.452 | 23.491 | 0 | -121.158 | 200 | 127.011 | 59.529 | 6.596 | 46.894 | 6.039 | 284.207 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2369 | Fabricarea altor articole din beton, ciment si ipsos |
| 2018 | 0 | - 5.677 | - 5.677 | 0 | 5.677 | 28.943 | 0 | -123.876 | 200 | 132.463 | 56.726 | 6.596 | 44.091 | 6.039 | 284.122 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2369 | Fabricarea altor articole din beton, ciment si ipsos |
| 2016 | 19.408 | - 2.173 | - 2.754 | 22.081 | 24.254 | 28.943 | 0 | -115.642 | 200 | 143.367 | 46.254 | 1.735 | 44.203 | 316 | 276.320 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2369 | Fabricarea altor articole din beton, ciment si ipsos |
| 2015 | 5.085 | - 27.190 | - 27.342 | 7.758 | 34.948 | 31.616 | 0 | -112.888 | 200 | 148.823 | 46.412 | 1.735 | 44.544 | 133 | 276.507 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2369 | Fabricarea altor articole din beton, ciment si ipsos |
| 2014 | 2.003 | - 32.786 | - 32.846 | 4.676 | 37.462 | 34.289 | 0 | -85.546 | 200 | 154.279 | 47.487 | 1.626 | 45.362 | 499 | 253.023 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2369 | Fabricarea altor articole din beton, ciment si ipsos |
| 2013 | 4.068 | - 32.141 | - 32.501 | 6.741 | 38.882 | 36.963 | 0 | -52.700 | 200 | 159.735 | 46.548 | 732 | 45.392 | 424 | 222.020 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2369 | Fabricarea altor articole din beton, ciment si ipsos |
| 2012 | 845 | - 20.399 | - 20.399 | 1.292 | 21.691 | 39.636 | 0 | -20.199 | 200 | 165.261 | 41.634 | 420 | 40.711 | 503 | 187.458 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2369 | Fabricarea altor articole din beton, ciment si ipsos |
| Data inregistrarii ultimei declaratii: | 03 Aprilie 2023 |
| Data prelucrarii ultimei declaratii: | 03 Aprilie 2023 |
| Data prelucrarii ultimei declaratii: | 03 Aprilie 2023 |
| Impozit pe profit (data luarii in evidenta): | 01-01-2023 |
| Impozit pe veniturile mircorinteprinderilor (data luarii in evidenta): | NU |
| Accize (data luarii in evidenta) | NU |
| Taxa pe valoare adaugata (data luarii in evidenta) | NU |
| Contributia la asigurari sociale (data luarii in evidenta) | NU |
| Contributia de asigurare pentru accidente de munca si boli profesionale datorate de angajator (data luarii in evidenta): | NU |
| Contributia de asigurari pentru somaj (data luarii in evidenta): | |
| Contributia angajatorilor pentru Fondul de garantare pentru plata creantelor sociale (data luarii in evidenta): | |
| Contributia pentru asigurari de sanatate (data luarii in evidenta): | NU |
| Contributii pentru concedii si indemnizatii de la persoane juridice sau fizice (data luarii in evidenta): | |
| Taxa jocuri de noroc (data luarii in evidenta): | NU |
| Impozit pe veniturile din salarii si asimilate salariilor (data luarii in evidenta): | NU |
| Impozit la titeiul si la gazele naturale din productia interna (data luarii in evidenta): | NU |
| Redevente miniere/Venituri din concesiuni si inchirieri (data luarii in evidenta): | NU |
| Redevente petroliere (data luarii in evidenta): | NU |