Nu exista
| Cod fiscal: | 14463994 |
| Nr. registrul comertului: | J18/71/2002 |
| Adresa: | STATIA LAINICI, nr. - |
| Localitate: | Bumbesti-Jiu |
| Judet: | Judetul Gorj |
| Telefon: | - |
| Fax: | - |
| An | Cifra de afaceri (ron) | Profit brut / Pierdere (ron) | Profit net / Pierdere (ron) | Venituri (ron) | Cheltuieli (ron) | Venituri avans (ron) | Cheltuieli avans (ron) | Capitaluri total (ron) | Capitaluri social (ron) | Active imobilizate total (ron) | Active circulante total (ron) | Stocuri (ron) | Creante (ron) | Casa conturi (ron) | Datorii (ron) | Provizioane (ron) | Patrimoniul public (ron) | Patrimoniul regiei (ron) | Numar mediu angajati | Cod CAEN | Text CAEN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 0 | - 2.916 | - 2.916 | 4.645 | 7.561 | 0 | 0 | 510.302 | 4.000 | 504.400 | 5.902 | 0 | 317 | 5.585 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0210 | Silvicultura si alte activitati forestiere |
| 2019 | 0 | 30.734 | 25.984 | 200.000 | 169.266 | 0 | 0 | 513.219 | 4.000 | 504.400 | 13.464 | 0 | 317 | 13.147 | 4.645 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0210 | Silvicultura si alte activitati forestiere |
| 2018 | 0 | 1 | 1 | 420 | 419 | 0 | 0 | 645.666 | 4.000 | 682.700 | -125 | 0 | 0 | -125 | 36.909 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0210 | Silvicultura si alte activitati forestiere |
| 2017 | 0 | - 60 | - 60 | 0 | 60 | 0 | 0 | 645.665 | 4.000 | 682.700 | -65 | 0 | 0 | -65 | 36.970 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0210 | Silvicultura si alte activitati forestiere |
| 2016 | 0 | - 21.868 | - 21.868 | 0 | 21.868 | 0 | 0 | 645.925 | 4.200 | 682.700 | -5 | 0 | 0 | -5 | 36.770 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0210 | Silvicultura si alte activitati forestiere |
| 2015 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 667.793 | 4.200 | 682.700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14.907 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0210 | Silvicultura si alte activitati forestiere |
| 2014 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 667.833 | 4.200 | 682.700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14.867 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0210 | Silvicultura si alte activitati forestiere |
| 2013 | 0 | - 1.715 | - 1.715 | 0 | 1.715 | 0 | 0 | 667.833 | 4.200 | 682.700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14.867 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0210 | Silvicultura si alte activitati forestiere |
| 2012 | 0 | - 953 | - 953 | 0 | 953 | 0 | 0 | 668.635 | 4.200 | 682.700 | 31.094 | 0 | 32.007 | -913 | 45.159 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0210 | Silvicultura si alte activitati forestiere |
| 2011 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 88.810 | 4.200 | 101.922 | 32.007 | 0 | 32.007 | 0 | 45.119 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0210 | Silvicultura si alte activitati forestiere |
| 2005 | 96.198 | - 0 | 62.360 | 0 | 21.768 | 0 | 0 | 0 | 4.200 | 102.311 | 31.618 | 0 | 0 | 0 | 7.843 | 0 | 0 | 0 | 0 | 201 (rev.1) | Silvicultura si exploatare forestiera |
| 2004 | 40.879 | 13.238 | 9.740 | 41.203 | 27.964 | 0 | 0 | 63.725 | 4.200 | 97.565 | 27.994 | 0 | 0 | 22.684 | 61.834 | 0 | 0 | 0 | 0 | 201 (rev.1) | Silvicultura si exploatare forestiera |
| 2003 | 71.090 | 54.466 | 53.400 | 71.099 | 16.633 | 0 | 0 | 53.985 | 4.200 | 89.501 | 74.877 | 0 | 0 | 2.200 | 110.393 | 0 | 0 | 0 | 0 | 201 (rev.1) | Silvicultura si exploatare forestiera |
| 2002 | 0 | - 3.613 | - 3.614 | 57 | 3.671 | 0 | 0 | 585 | 4.200 | 71.116 | 15.103 | 0 | 0 | 939 | 85.634 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | Exploatarea forestiera |
| Data inregistrarii ultimei declaratii: | 23 Ianuarie 2014 |
| Data prelucrarii ultimei declaratii: | 27 Ianuarie 2014 |
| Data prelucrarii ultimei declaratii: | 27 Ianuarie 2014 |
| Impozit pe profit (data luarii in evidenta): | 01-01-2014 |
| Impozit pe veniturile mircorinteprinderilor (data luarii in evidenta): | NU |
| Accize (data luarii in evidenta) | NU |
| Taxa pe valoare adaugata (data luarii in evidenta) | NU |
| Contributia la asigurari sociale (data luarii in evidenta) | NU |
| Contributia de asigurare pentru accidente de munca si boli profesionale datorate de angajator (data luarii in evidenta): | NU |
| Contributia de asigurari pentru somaj (data luarii in evidenta): | |
| Contributia angajatorilor pentru Fondul de garantare pentru plata creantelor sociale (data luarii in evidenta): | |
| Contributia pentru asigurari de sanatate (data luarii in evidenta): | NU |
| Contributii pentru concedii si indemnizatii de la persoane juridice sau fizice (data luarii in evidenta): | |
| Taxa jocuri de noroc (data luarii in evidenta): | NU |
| Impozit pe veniturile din salarii si asimilate salariilor (data luarii in evidenta): | NU |
| Impozit la titeiul si la gazele naturale din productia interna (data luarii in evidenta): | NU |
| Redevente miniere/Venituri din concesiuni si inchirieri (data luarii in evidenta): | NU |
| Redevente petroliere (data luarii in evidenta): | NU |