RELUARE ACTIVITATE din data 15 Ianuarie 2016
| Cod fiscal: | 16240697 |
| Nr. registrul comertului: | J31/187/2004 |
| Adresa: | Str. TURTURELELOR, nr. 2/A |
| Localitate: | Sarmasag |
| Judet: | Judetul Salaj |
| Telefon: | 0741256053 |
| Fax: | - |
| An | Cifra de afaceri (ron) | Profit brut / Pierdere (ron) | Profit net / Pierdere (ron) | Venituri (ron) | Cheltuieli (ron) | Venituri avans (ron) | Cheltuieli avans (ron) | Capitaluri total (ron) | Capitaluri social (ron) | Active imobilizate total (ron) | Active circulante total (ron) | Stocuri (ron) | Creante (ron) | Casa conturi (ron) | Datorii (ron) | Provizioane (ron) | Patrimoniul public (ron) | Patrimoniul regiei (ron) | Numar mediu angajati | Cod CAEN | Text CAEN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 294.465 | 25.570 | 23.811 | 321.744 | 296.174 | 0 | 0 | 170.489 | 200 | 0 | 189.532 | 16.060 | 1.090 | 172.382 | 19.043 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5630 | Baruri si alte activitati de servire a bauturilor |
| 2020 | 222.423 | 20.537 | 18.373 | 237.555 | 217.018 | 0 | 0 | 146.678 | 200 | 0 | 166.986 | 21.400 | 5.463 | 140.123 | 20.308 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5630 | Baruri si alte activitati de servire a bauturilor |
| 2019 | 294.431 | 114.097 | 111.152 | 294.431 | 180.334 | 0 | 0 | 128.306 | 200 | 0 | 136.898 | 18.600 | 0 | 118.298 | 8.592 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5630 | Baruri si alte activitati de servire a bauturilor |
| 2018 | 290.329 | 83.996 | 81.103 | 290.329 | 206.333 | 0 | 0 | 17.153 | 200 | 0 | 28.311 | 8.262 | 1.342 | 18.707 | 11.158 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5630 | Baruri si alte activitati de servire a bauturilor |
| 2017 | 3.643 | - 37.700 | - 37.809 | 3.643 | 41.343 | 0 | 0 | -63.950 | 200 | 0 | 174 | 19 | 0 | 155 | 64.124 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5630 | Baruri si alte activitati de servire a bauturilor |
| 2016 | 3.715 | 2.381 | 2.270 | 41.598 | 39.217 | 0 | 0 | -26.140 | 200 | 37.883 | 2.496 | 2.225 | 116 | 155 | 66.519 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5630 | Baruri si alte activitati de servire a bauturilor |
| 2015 | 0 | - 28.652 | - 28.652 | 0 | 28.652 | 0 | 0 | -28.410 | 200 | 0 | 2.230 | 2.225 | 0 | 5 | 30.640 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5630 | Baruri si alte activitati de servire a bauturilor |
| 2014 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 242 | 200 | 28.267 | 2.615 | 2.225 | 0 | 390 | 30.640 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5630 | Baruri si alte activitati de servire a bauturilor |
| 2013 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 242 | 200 | 28.267 | 2.615 | 2.225 | 0 | 390 | 30.640 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5630 | Baruri si alte activitati de servire a bauturilor |
| 2012 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 242 | 200 | 28.267 | 2.615 | 2.225 | 0 | 390 | 30.640 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5630 | Baruri si alte activitati de servire a bauturilor |
| 2011 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 242 | 200 | 28.267 | 2.615 | 2.225 | 0 | 390 | 30.640 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5630 | Baruri si alte activitati de servire a bauturilor |
| 2010 | 71.656 | - 948 | - 3.624 | 71.656 | 72.604 | 0 | 0 | 242 | 200 | 28.267 | 2.615 | 2.225 | 0 | 390 | 30.640 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5630 | Baruri si alte activitati de servire a bauturilor |
| 2009 | 148.891 | 11.539 | 8.672 | 148.892 | 137.353 | 0 | 0 | 3.866 | 200 | 27.207 | 7.358 | 5.503 | 0 | 687 | 30.699 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5630 | Baruri si alte activitati de servire a bauturilor |
| 2008 | 134.148 | 4.261 | 4.261 | 134.381 | 130.120 | 0 | 0 | -4.807 | 200 | 21.646 | 7.066 | 4.836 | 0 | 2.230 | 33.519 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5630 | Baruri si alte activitati de servire a bauturilor |
| 2007 | 98.554 | 2.140 | 2.140 | 98.554 | 96.414 | 0 | 0 | -9.068 | 200 | 13.159 | 7.608 | 3.400 | 0 | 4.208 | 29.835 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5630 | Baruri |
| 2006 | 80.763 | - 708 | - 708 | 80.765 | 81.473 | 0 | 0 | -11.208 | 200 | 0 | 6.394 | 3.288 | 0 | 3.106 | 17.602 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5630 | Baruri |
| 2005 | 80.745 | - 2.298 | - 2.298 | 80.745 | 83.043 | 0 | 0 | -10.500 | 200 | 0 | 7.539 | 4.222 | 0 | 3.317 | 18.039 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5630 | Baruri |
| 2004 | 12.942 | - 8.402 | - 8.402 | 12.942 | 21.344 | 0 | 0 | -8.202 | 200 | 0 | 6.591 | 3.059 | 0 | 3.531 | 14.793 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5630 | Baruri |
| Data inregistrarii ultimei declaratii: | 26 Februarie 2024 |
| Data prelucrarii ultimei declaratii: | 26 Februarie 2024 |
| Data prelucrarii ultimei declaratii: | 26 Februarie 2024 |
| Impozit pe profit (data luarii in evidenta): | 01-01-2024 |
| Impozit pe veniturile mircorinteprinderilor (data luarii in evidenta): | NU |
| Accize (data luarii in evidenta) | NU |
| Taxa pe valoare adaugata (data luarii in evidenta) | NU |
| Contributia la asigurari sociale (data luarii in evidenta) | NU |
| Contributia de asigurare pentru accidente de munca si boli profesionale datorate de angajator (data luarii in evidenta): | NU |
| Contributia de asigurari pentru somaj (data luarii in evidenta): | |
| Contributia angajatorilor pentru Fondul de garantare pentru plata creantelor sociale (data luarii in evidenta): | |
| Contributia pentru asigurari de sanatate (data luarii in evidenta): | NU |
| Contributii pentru concedii si indemnizatii de la persoane juridice sau fizice (data luarii in evidenta): | |
| Taxa jocuri de noroc (data luarii in evidenta): | NU |
| Impozit pe veniturile din salarii si asimilate salariilor (data luarii in evidenta): | NU |
| Impozit la titeiul si la gazele naturale din productia interna (data luarii in evidenta): | NU |
| Redevente miniere/Venituri din concesiuni si inchirieri (data luarii in evidenta): | NU |
| Redevente petroliere (data luarii in evidenta): | NU |