DIZOLVARE CU LICHIDARE(RADIERE) din data 25 February 2011
| Cod fiscal: | 897616 |
| Nr. registrul comertului: | J15/1555/1991 |
| Adresa: | COM.COMISANI,STR,DUMITRU SANDA, nr. - |
| Localitate: | Comisani |
| Judet: | Judetul Dambovita |
| Telefon: | 0724379260 |
| Fax: | - |
| An | Cifra de afaceri (ron) | Profit brut / Pierdere (ron) | Profit net / Pierdere (ron) | Venituri (ron) | Cheltuieli (ron) | Venituri avans (ron) | Cheltuieli avans (ron) | Capitaluri total (ron) | Capitaluri social (ron) | Active imobilizate total (ron) | Active circulante total (ron) | Stocuri (ron) | Creante (ron) | Casa conturi (ron) | Datorii (ron) | Provizioane (ron) | Patrimoniul public (ron) | Patrimoniul regiei (ron) | Numar mediu angajati | Cod CAEN | Text CAEN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 412 | 412 | 0 | 412 | 0 | 0 | 412 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1091 | Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de ferma |
| 2009 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 984 | 412 | 0 | 1.021 | 0 | 0 | 1.006 | 37 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1091 | Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de ferma |
| 2008 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 984 | 412 | 0 | 1.471 | 0 | 0 | 1.456 | 487 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1091 | Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de ferma |
| 2007 | 1.222 | 236 | 198 | 1.222 | 986 | 0 | 0 | 984 | 412 | 0 | 1.471 | 0 | 0 | 1.456 | 487 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1571 (rev.1) | Fabricarea produselor pentru hrana animalelor de f |
| 2006 | 4.216 | 290 | 244 | 4.216 | 3.926 | 0 | 0 | 786 | 412 | 0 | 1.300 | 0 | 0 | 1.285 | 514 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1571 (rev.1) | Fabricarea produselor pentru hrana animalelor de f |
| 2005 | 3.688 | 1.390 | 1.280 | 3.688 | 2.298 | 0 | 0 | 742 | 412 | 0 | 2.261 | 0 | 0 | 2.261 | 1.519 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1571 (rev.1) | Fabricarea produselor pentru hrana animalelor de f |
| 2004 | 6.059 | 301 | 210 | 6.059 | 5.757 | 0 | 0 | 661 | 411 | 0 | 1.085 | 0 | 0 | 1.026 | 423 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1571 (rev.1) | Fabricarea produselor pentru hrana animalelor de f |
| 2003 | 3.784 | 195 | 138 | 3.784 | 3.588 | 0 | 0 | 651 | 411 | 63 | 967 | 0 | 0 | 938 | 379 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7487 (rev.1) | Alte activitati de servicii prestate in principal |
| 2002 | 2.415 | 148 | 112 | 2.415 | 2.267 | 0 | 0 | 642 | 411 | 183 | 638 | 0 | 0 | 578 | 179 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6209 | Alte activitati de servicii |
| 2001 | 1.756 | 34 | 15 | 1.757 | 1.722 | 0 | 0 | 630 | 411 | 303 | 404 | 0 | 0 | 345 | 77 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6209 | Alte activitati de servicii |
| 2000 | 1.754 | 54 | 41 | 1.761 | 1.706 | 0 | 0 | 415 | 211 | 423 | 334 | 0 | 0 | 274 | 342 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6209 | Alte activitati de servicii |
| 1999 | 1.622 | 42 | 26 | 1.632 | 1.589 | 0 | 0 | 374 | 211 | 543 | 236 | 0 | 0 | 236 | 405 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6209 | Alte activitati de servicii |
| Data inregistrarii ultimei declaratii: | 01 July 2011 |
| Data prelucrarii ultimei declaratii: | 01 July 2011 |
| Data prelucrarii ultimei declaratii: | 01 July 2011 |
| Impozit pe profit (data luarii in evidenta): | NU |
| Impozit pe veniturile mircorinteprinderilor (data luarii in evidenta): | NU |
| Accize (data luarii in evidenta) | NU |
| Taxa pe valoare adaugata (data luarii in evidenta) | NU |
| Contributia la asigurari sociale (data luarii in evidenta) | NU |
| Contributia de asigurare pentru accidente de munca si boli profesionale datorate de angajator (data luarii in evidenta): | NU |
| Contributia de asigurari pentru somaj (data luarii in evidenta): | NU |
| Contributia angajatorilor pentru Fondul de garantare pentru plata creantelor sociale (data luarii in evidenta): | NU |
| Contributia pentru asigurari de sanatate (data luarii in evidenta): | NU |
| Contributii pentru concedii si indemnizatii de la persoane juridice sau fizice (data luarii in evidenta): | NU |
| Taxa jocuri de noroc (data luarii in evidenta): | NU |
| Impozit pe veniturile din salarii si asimilate salariilor (data luarii in evidenta): | NU |
| Impozit la titeiul si la gazele naturale din productia interna (data luarii in evidenta): | NU |
| Redevente miniere/Venituri din concesiuni si inchirieri (data luarii in evidenta): | NU |
| Redevente petroliere (data luarii in evidenta): | NU |