SUSPENDARE ACTIVITATE din data 03 Mai 2022
| Cod fiscal: | 29159200 |
| Nr. registrul comertului: | J02/1132/2011 |
| Adresa: | Str. CRISULUI, nr. 70/A |
| Localitate: | Sebis |
| Judet: | Judetul Arad |
| Telefon: | 0257256193 |
| Fax: | - |
| An | Cifra de afaceri (ron) | Profit brut / Pierdere (ron) | Profit net / Pierdere (ron) | Venituri (ron) | Cheltuieli (ron) | Venituri avans (ron) | Cheltuieli avans (ron) | Capitaluri total (ron) | Capitaluri social (ron) | Active imobilizate total (ron) | Active circulante total (ron) | Stocuri (ron) | Creante (ron) | Casa conturi (ron) | Datorii (ron) | Provizioane (ron) | Patrimoniul public (ron) | Patrimoniul regiei (ron) | Numar mediu angajati | Cod CAEN | Text CAEN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | - 1.190 | - 1.190 | 0 | 1.190 | 0 | 0 | -1.263.477 | 2.000 | 0 | 51.777 | 0 | 51.596 | 181 | 1.315.254 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1520 | Fabricarea incaltamintei |
| 2023 | 0 | - 952 | - 952 | 0 | 952 | 0 | 0 | -1.262.287 | 2.000 | 0 | 51.777 | 0 | 51.596 | 181 | 1.314.064 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1520 | Fabricarea incaltamintei |
| 2022 | 0 | - 3.994 | - 3.994 | 0 | 3.994 | 0 | 0 | -1.261.335 | 2.000 | 0 | 51.777 | 0 | 51.596 | 181 | 1.313.112 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1520 | Fabricarea incaltamintei |
| 2021 | 0 | - 1.849 | - 1.849 | 0 | 1.849 | 0 | 0 | -1.257.341 | 2.000 | 0 | 51.777 | 0 | 51.596 | 181 | 1.309.118 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1520 | Fabricarea incaltamintei |
| 2020 | 0 | - 2.609 | - 2.609 | 0 | 2.609 | 0 | 1.627 | -1.255.491 | 2.000 | 222 | 51.778 | 0 | 51.597 | 181 | 1.309.118 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1520 | Fabricarea incaltamintei |
| 2019 | 0 | - 4.213 | - 4.213 | 0 | 4.213 | 0 | 3.253 | -1.252.882 | 2.000 | 1.205 | 51.778 | 0 | 51.597 | 181 | 1.309.118 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1520 | Fabricarea incaltamintei |
| 2018 | 0 | - 4.356 | - 4.356 | 0 | 4.356 | 0 | 0 | -1.248.669 | 2.000 | 3.792 | 51.778 | 0 | 51.597 | 181 | 1.304.239 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1520 | Fabricarea incaltamintei |
| 2017 | 0 | - 5.224 | - 5.224 | 0 | 5.224 | 0 | 1.695 | -1.244.313 | 2.000 | 6.453 | 51.778 | 0 | 51.597 | 181 | 1.304.239 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1520 | Fabricarea incaltamintei |
| 2016 | 0 | - 5.824 | - 5.824 | 0 | 5.824 | 0 | 3.389 | -1.239.089 | 2.000 | 9.865 | 51.846 | 0 | 51.597 | 249 | 1.304.189 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1520 | Fabricarea incaltamintei |
| 2015 | 0 | - 26.785 | - 26.785 | 1 | 26.786 | 0 | 5.084 | -1.233.265 | 2.000 | 13.527 | 52.313 | 0 | 51.596 | 717 | 1.304.189 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1520 | Fabricarea incaltamintei |
| 2014 | 498.951 | - 302.518 | - 302.518 | 495.466 | 797.984 | 0 | 0 | -1.188.480 | 20.000 | 17.201 | 52.514 | 364 | 50.874 | 1.276 | 1.258.195 | 0 | 0 | 0 | 42 | 1520 | Fabricarea incaltamintei |
| 2013 | 1.536.389 | - 651.657 | - 651.657 | 1.644.169 | 2.295.826 | 0 | 5.231 | -885.962 | 20.000 | 21.021 | 63.042 | 33.890 | 25.579 | 3.573 | 975.256 | 0 | 0 | 0 | 48 | 1520 | Fabricarea incaltamintei |
| 2012 | 2.429.131 | - 13.950 | - 13.950 | 2.892.743 | 2.906.693 | 360 | 2.533 | -234.305 | 20.000 | 117.492 | 786.797 | 35.414 | 727.794 | 23.589 | 1.140.767 | 0 | 0 | 0 | 47 | 1520 | Fabricarea incaltamintei |
| 2011 | 324.243 | - 240.355 | - 240.355 | 334.624 | 574.979 | 0 | 0 | -238.355 | 2.000 | 592.864 | 294.469 | 35.227 | 123.616 | 135.626 | 1.125.688 | 0 | 0 | 0 | 41 | 1520 | Fabricarea incaltamintei |
| Data inregistrarii ultimei declaratii: | 27 Martie 2023 |
| Data prelucrarii ultimei declaratii: | 27 Martie 2023 |
| Data prelucrarii ultimei declaratii: | 27 Martie 2023 |
| Impozit pe profit (data luarii in evidenta): | 01-01-2023 |
| Impozit pe veniturile mircorinteprinderilor (data luarii in evidenta): | NU |
| Accize (data luarii in evidenta) | NU |
| Taxa pe valoare adaugata (data luarii in evidenta) | NU |
| Contributia la asigurari sociale (data luarii in evidenta) | NU |
| Contributia de asigurare pentru accidente de munca si boli profesionale datorate de angajator (data luarii in evidenta): | NU |
| Contributia de asigurari pentru somaj (data luarii in evidenta): | |
| Contributia angajatorilor pentru Fondul de garantare pentru plata creantelor sociale (data luarii in evidenta): | |
| Contributia pentru asigurari de sanatate (data luarii in evidenta): | NU |
| Contributii pentru concedii si indemnizatii de la persoane juridice sau fizice (data luarii in evidenta): | |
| Taxa jocuri de noroc (data luarii in evidenta): | NU |
| Impozit pe veniturile din salarii si asimilate salariilor (data luarii in evidenta): | NU |
| Impozit la titeiul si la gazele naturale din productia interna (data luarii in evidenta): | NU |
| Redevente miniere/Venituri din concesiuni si inchirieri (data luarii in evidenta): | NU |
| Redevente petroliere (data luarii in evidenta): | NU |