Nu exista
| Cod fiscal: | 16329850 |
| Nr. registrul comertului: | J31/255/2004 |
| Adresa: | Str. MINERILOR, nr. - |
| Localitate: | Sarmasag |
| Judet: | Judetul Salaj |
| Telefon: | 0740833656 |
| Fax: | - |
| An | Cifra de afaceri (ron) | Profit brut / Pierdere (ron) | Profit net / Pierdere (ron) | Venituri (ron) | Cheltuieli (ron) | Venituri avans (ron) | Cheltuieli avans (ron) | Capitaluri total (ron) | Capitaluri social (ron) | Active imobilizate total (ron) | Active circulante total (ron) | Stocuri (ron) | Creante (ron) | Casa conturi (ron) | Datorii (ron) | Provizioane (ron) | Patrimoniul public (ron) | Patrimoniul regiei (ron) | Numar mediu angajati | Cod CAEN | Text CAEN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -32.642 | 200 | 0 | 3.087 | 2.984 | 0 | 103 | 35.729 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4520 | Intretinerea si repararea autovehiculelor |
| 2019 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -32.642 | 200 | 0 | 3.087 | 2.984 | 0 | 103 | 35.729 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4520 | Intretinerea si repararea autovehiculelor |
| 2018 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -32.642 | 200 | 0 | 3.087 | 2.984 | 0 | 103 | 35.729 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4520 | Intretinerea si repararea autovehiculelor |
| 2017 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -32.642 | 200 | 0 | 3.087 | 2.984 | 0 | 103 | 35.729 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4520 | Intretinerea si repararea autovehiculelor |
| 2016 | 0 | - 440 | - 440 | 0 | 440 | 0 | 0 | -32.642 | 200 | 0 | 3.087 | 2.984 | 0 | 103 | 35.729 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4520 | Intretinerea si repararea autovehiculelor |
| 2015 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -32.202 | 200 | 0 | 3.227 | 2.985 | 0 | 242 | 35.429 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4520 | Intretinerea si repararea autovehiculelor |
| 2014 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -32.202 | 200 | 0 | 3.227 | 2.985 | 0 | 242 | 35.429 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4520 | Intretinerea si repararea autovehiculelor |
| 2013 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -32.202 | 200 | 0 | 3.227 | 2.985 | 0 | 242 | 35.429 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4520 | Intretinerea si repararea autovehiculelor |
| 2012 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -32.202 | 200 | 0 | 3.227 | 2.985 | 0 | 242 | 35.429 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4520 | Intretinerea si repararea autovehiculelor |
| 2011 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -32.202 | 200 | 0 | 3.227 | 2.985 | 0 | 242 | 35.429 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4520 | Intretinerea si repararea autovehiculelor |
| 2010 | 4.190 | 3.323 | 2.682 | 4.190 | 867 | 0 | 0 | -32.202 | 200 | 0 | 3.227 | 2.985 | 0 | 242 | 35.429 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4520 | Intretinerea si repararea autovehiculelor |
| 2009 | 17.345 | - 8.991 | - 10.458 | 17.345 | 26.336 | 0 | 0 | -34.884 | 200 | 0 | -4.208 | -4.271 | 0 | 63 | 30.676 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4520 | Intretinerea si repararea autovehiculelor |
| 2008 | 22.440 | - 4.622 | - 4.622 | 22.440 | 27.062 | 0 | 0 | -24.426 | 200 | 0 | 17.599 | 15.818 | 0 | 1.781 | 42.025 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4520 | Intretinerea si repararea autovehiculelor |
| 2007 | 18.621 | - 5.953 | - 5.953 | 18.621 | 24.574 | 0 | 0 | -19.805 | 200 | 638 | 26.849 | 26.283 | 0 | 566 | 47.292 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4520 | Intretinerea si repararea autovehiculelor |
| 2006 | 19.194 | - 2.770 | - 2.804 | 19.222 | 21.992 | 0 | 0 | -13.851 | 200 | 638 | 27.564 | 27.185 | 0 | 379 | 42.053 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4520 | Intretinerea si repararea autovehiculelor |
| 2005 | 20.451 | - 10.949 | - 10.949 | 20.451 | 31.400 | 0 | 0 | -11.046 | 200 | 638 | 30.387 | 29.235 | 0 | 1.152 | 42.071 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4520 | Intretinerea si repararea autovehiculelor |
| 2004 | 5.182 | - 219 | - 297 | 5.182 | 5.402 | 0 | 0 | -97 | 200 | 638 | 23.304 | 22.699 | 0 | 605 | 24.040 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4520 | Intretinerea si repararea autovehiculelor |
| Data inregistrarii ultimei declaratii: | 22 Aprilie 2021 |
| Data prelucrarii ultimei declaratii: | 23 Aprilie 2021 |
| Data prelucrarii ultimei declaratii: | 23 Aprilie 2021 |
| Impozit pe profit (data luarii in evidenta): | NU |
| Impozit pe veniturile mircorinteprinderilor (data luarii in evidenta): | 01-02-2013 |
| Accize (data luarii in evidenta) | NU |
| Taxa pe valoare adaugata (data luarii in evidenta) | NU |
| Contributia la asigurari sociale (data luarii in evidenta) | NU |
| Contributia de asigurare pentru accidente de munca si boli profesionale datorate de angajator (data luarii in evidenta): | NU |
| Contributia de asigurari pentru somaj (data luarii in evidenta): | |
| Contributia angajatorilor pentru Fondul de garantare pentru plata creantelor sociale (data luarii in evidenta): | |
| Contributia pentru asigurari de sanatate (data luarii in evidenta): | NU |
| Contributii pentru concedii si indemnizatii de la persoane juridice sau fizice (data luarii in evidenta): | |
| Taxa jocuri de noroc (data luarii in evidenta): | NU |
| Impozit pe veniturile din salarii si asimilate salariilor (data luarii in evidenta): | NU |
| Impozit la titeiul si la gazele naturale din productia interna (data luarii in evidenta): | NU |
| Redevente miniere/Venituri din concesiuni si inchirieri (data luarii in evidenta): | NU |
| Redevente petroliere (data luarii in evidenta): | NU |