DIZOLVARE CU LICHIDARE(RADIERE) din data 28 Noiembrie 2016
| Cod fiscal: | 15823030 |
| Nr. registrul comertului: | J38/832/2003 |
| Adresa: | Str. GIB MIHAESCU, nr. 1 |
| Localitate: | Dragasani |
| Judet: | Judetul Valcea |
| Telefon: | 0728541239 |
| Fax: | - |
| An | Cifra de afaceri (ron) | Profit brut / Pierdere (ron) | Profit net / Pierdere (ron) | Venituri (ron) | Cheltuieli (ron) | Venituri avans (ron) | Cheltuieli avans (ron) | Capitaluri total (ron) | Capitaluri social (ron) | Active imobilizate total (ron) | Active circulante total (ron) | Stocuri (ron) | Creante (ron) | Casa conturi (ron) | Datorii (ron) | Provizioane (ron) | Patrimoniul public (ron) | Patrimoniul regiei (ron) | Numar mediu angajati | Cod CAEN | Text CAEN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 51.693 | 200 | 19.980 | 56.544 | 56.471 | 0 | 73 | 24.831 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4719 | Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse nealimentare |
| 2013 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.287 | 200 | 19.981 | 86.326 | 56.471 | 28.363 | 1.492 | 104.020 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4719 | Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse nealimentare |
| 2012 | 0 | - 4.004 | - 4.004 | 0 | 4.004 | 0 | 0 | 2.287 | 200 | 19.981 | 86.326 | 56.471 | 28.363 | 1.492 | 104.020 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4719 | Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse nealimentare |
| 2011 | 44.313 | 874 | 647 | 44.313 | 43.439 | 0 | 0 | 6.291 | 200 | 21.194 | 94.683 | 56.471 | 28.367 | 9.845 | 109.586 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4719 | Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse nealimentare |
| 2010 | 45.965 | 4.286 | 2.636 | 45.965 | 41.679 | 0 | 0 | 5.644 | 200 | 16.232 | 99.964 | 60.982 | 0 | 11.157 | 110.552 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4719 | Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse nealimentare |
| 2009 | 143.229 | 13.611 | 11.269 | 143.229 | 129.618 | 0 | 0 | 5.674 | 200 | 11.199 | 93.600 | 64.143 | 0 | 1.360 | 99.125 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4719 | Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse nealimentare |
| 2008 | 149.309 | 7.031 | 7.031 | 149.310 | 142.279 | 0 | 0 | -5.595 | 200 | 11.574 | 89.785 | 63.501 | 0 | 16.553 | 106.954 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4719 | Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse nealimentare |
| 2007 | 15.164 | - 1.930 | - 1.930 | 15.164 | 17.094 | 0 | 0 | -12.626 | 200 | 11.949 | 62.191 | 49.592 | 0 | 1.454 | 86.766 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4711 | Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu |
| 2006 | 20.945 | - 9.421 | - 9.421 | 21.042 | 30.463 | 0 | 0 | -10.695 | 200 | 8.219 | 57.205 | 48.743 | 0 | 367 | 76.119 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4711 | Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu |
| 2005 | 37.998 | 4.103 | 3.440 | 40.429 | 36.326 | 0 | 0 | -1.274 | 200 | 8.371 | 38.972 | 33.825 | 0 | 56 | 48.617 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4711 | Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu |
| 2004 | 27.817 | - 2.061 | - 2.478 | 27.818 | 29.879 | 0 | 0 | -4.714 | 200 | 6.136 | 6.853 | 4.994 | 0 | 838 | 17.703 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4711 | Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu |
| 2003 | 4.048 | - 2.374 | - 2.435 | 4.049 | 6.424 | 0 | 0 | -2.235 | 200 | 216 | 15.307 | 12.733 | 0 | 91 | 17.759 | 0 | 0 | 0 | 1 | Comert cu piese si accesorii pentru autovehicule |
| Data inregistrarii ultimei declaratii: | 28 Noiembrie 2016 |
| Data prelucrarii ultimei declaratii: | 29 Noiembrie 2016 |
| Data prelucrarii ultimei declaratii: | 29 Noiembrie 2016 |
| Impozit pe profit (data luarii in evidenta): | NU |
| Impozit pe veniturile mircorinteprinderilor (data luarii in evidenta): | NU |
| Accize (data luarii in evidenta) | NU |
| Taxa pe valoare adaugata (data luarii in evidenta) | NU |
| Contributia la asigurari sociale (data luarii in evidenta) | NU |
| Contributia de asigurare pentru accidente de munca si boli profesionale datorate de angajator (data luarii in evidenta): | NU |
| Contributia de asigurari pentru somaj (data luarii in evidenta): | NU |
| Contributia angajatorilor pentru Fondul de garantare pentru plata creantelor sociale (data luarii in evidenta): | NU |
| Contributia pentru asigurari de sanatate (data luarii in evidenta): | NU |
| Contributii pentru concedii si indemnizatii de la persoane juridice sau fizice (data luarii in evidenta): | NU |
| Taxa jocuri de noroc (data luarii in evidenta): | NU |
| Impozit pe veniturile din salarii si asimilate salariilor (data luarii in evidenta): | NU |
| Impozit la titeiul si la gazele naturale din productia interna (data luarii in evidenta): | NU |
| Redevente miniere/Venituri din concesiuni si inchirieri (data luarii in evidenta): | NU |
| Redevente petroliere (data luarii in evidenta): | NU |