TRANSFER(SOSIRE) din data 01 Martie 2006
| Cod fiscal: | 16331728 |
| Nr. registrul comertului: | J38/189/2006 |
| Adresa: | Str. CPT.HOARCA, nr. 36 |
| Localitate: | Dragasani |
| Judet: | Judetul Valcea |
| Telefon: | 0726709515 |
| Fax: | - |
| An | Cifra de afaceri (ron) | Profit brut / Pierdere (ron) | Profit net / Pierdere (ron) | Venituri (ron) | Cheltuieli (ron) | Venituri avans (ron) | Cheltuieli avans (ron) | Capitaluri total (ron) | Capitaluri social (ron) | Active imobilizate total (ron) | Active circulante total (ron) | Stocuri (ron) | Creante (ron) | Casa conturi (ron) | Datorii (ron) | Provizioane (ron) | Patrimoniul public (ron) | Patrimoniul regiei (ron) | Numar mediu angajati | Cod CAEN | Text CAEN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 679.292 | 720.000 | 498 | 1.160.665 | 763 | 1.159.626 | 276 | 481.871 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1610 | Taierea si rindeluirea lemnului |
| 2016 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 679.292 | 720.000 | 498 | 1.160.665 | 763 | 1.159.626 | 276 | 481.871 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1610 | Taierea si rindeluirea lemnului |
| 2015 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 679.292 | 720.000 | 497 | 1.161.095 | 763 | 1.160.056 | 276 | 482.300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1610 | Taierea si rindeluirea lemnului |
| 2014 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 679.292 | 720.000 | 497 | 1.161.095 | 763 | 1.160.056 | 276 | 482.300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1610 | Taierea si rindeluirea lemnului |
| 2013 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 679.292 | 720.000 | 497 | 1.161.095 | 763 | 1.160.056 | 276 | 482.300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1610 | Taierea si rindeluirea lemnului |
| 2012 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 679.292 | 720.000 | 497 | 1.161.095 | 763 | 1.160.056 | 0 | 482.300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1610 | Taierea si rindeluirea lemnului |
| 2011 | 0 | - 314 | - 314 | 0 | 314 | 0 | 0 | 679.292 | 720.000 | 497 | 1.161.095 | 763 | 1.160.056 | 276 | 482.300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1610 | Taierea si rindeluirea lemnului |
| 2010 | 192.514 | 9.820 | 8.107 | 241.322 | 231.502 | 0 | 0 | 679.606 | 720.000 | 497 | 1.173.212 | 763 | 0 | 239 | 494.103 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1610 | Taierea si rindeluirea lemnului |
| 2009 | 218.354 | - 1.444 | - 2.911 | 218.354 | 219.798 | 0 | 0 | 671.499 | 720.000 | 2.136 | 1.243.608 | 193.591 | 0 | 366.546 | 574.245 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1610 | Taierea si rindeluirea lemnului |
| 2008 | 0 | - 5.976 | - 5.976 | 4.202 | 10.178 | 0 | 0 | 674.411 | 720.000 | 2.136 | 846.077 | 1.559 | 0 | 379.480 | 173.802 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1610 | Taierea si rindeluirea lemnului |
| 2007 | 452.693 | - 19.720 | - 19.720 | 452.694 | 472.414 | 0 | 0 | 300.387 | 340.000 | 11.380 | 467.810 | 1.559 | 0 | 479 | 178.803 | 0 | 0 | 0 | 2 | Taierea si rindeluirea lemnului; impregnarea lemnu | |
| 2006 | 84.680 | - 16.295 | - 16.295 | 84.689 | 100.984 | 0 | 0 | -19.893 | 200 | 25.245 | 188.834 | 159.555 | 0 | 1.910 | 233.972 | 0 | 0 | 0 | 10 | Taierea si rindeluirea lemnului; impregnarea lemnu | |
| 2005 | 0 | - 2.041 | - 2.041 | 0 | 2.041 | 0 | 0 | -3.598 | 200 | 497 | 1.117 | 77 | 0 | 309 | 5.212 | 0 | 0 | 0 | 0 | Taierea si rindeluirea lemnului; impregnarea lemnu | |
| 2004 | 0 | - 1.757 | - 1.757 | 0 | 1.757 | 0 | 0 | -1.557 | 200 | 497 | 664 | 77 | 0 | 235 | 2.718 | 0 | 0 | 0 | 0 | Taierea si rindeluirea lemnului; impregnarea lemnu |
| Data inregistrarii ultimei declaratii: | 11 Mai 2023 |
| Data prelucrarii ultimei declaratii: | 12 Mai 2023 |
| Data prelucrarii ultimei declaratii: | 12 Mai 2023 |
| Impozit pe profit (data luarii in evidenta): | 01-01-2023 |
| Impozit pe veniturile mircorinteprinderilor (data luarii in evidenta): | NU |
| Accize (data luarii in evidenta) | NU |
| Taxa pe valoare adaugata (data luarii in evidenta) | NU |
| Contributia la asigurari sociale (data luarii in evidenta) | NU |
| Contributia de asigurare pentru accidente de munca si boli profesionale datorate de angajator (data luarii in evidenta): | NU |
| Contributia de asigurari pentru somaj (data luarii in evidenta): | |
| Contributia angajatorilor pentru Fondul de garantare pentru plata creantelor sociale (data luarii in evidenta): | |
| Contributia pentru asigurari de sanatate (data luarii in evidenta): | NU |
| Contributii pentru concedii si indemnizatii de la persoane juridice sau fizice (data luarii in evidenta): | |
| Taxa jocuri de noroc (data luarii in evidenta): | NU |
| Impozit pe veniturile din salarii si asimilate salariilor (data luarii in evidenta): | NU |
| Impozit la titeiul si la gazele naturale din productia interna (data luarii in evidenta): | NU |
| Redevente miniere/Venituri din concesiuni si inchirieri (data luarii in evidenta): | NU |
| Redevente petroliere (data luarii in evidenta): | NU |