INREGISTRAT din data 09 Noiembrie 1992
| Cod fiscal: | 3244905 |
| Nr. registrul comertului: | J31/833/1992 |
| Adresa: | Str. MORII, nr. 14 |
| Localitate: | Sarmasag |
| Judet: | Judetul Salaj |
| Telefon: | 1 |
| Fax: | - |
| An | Cifra de afaceri (ron) | Profit brut / Pierdere (ron) | Profit net / Pierdere (ron) | Venituri (ron) | Cheltuieli (ron) | Venituri avans (ron) | Cheltuieli avans (ron) | Capitaluri total (ron) | Capitaluri social (ron) | Active imobilizate total (ron) | Active circulante total (ron) | Stocuri (ron) | Creante (ron) | Casa conturi (ron) | Datorii (ron) | Provizioane (ron) | Patrimoniul public (ron) | Patrimoniul regiei (ron) | Numar mediu angajati | Cod CAEN | Text CAEN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 596.222 | 93.198 | 78.519 | 599.219 | 506.021 | 0 | 0 | 124.573 | 45.200 | 18.394 | 112.750 | 9.334 | 41.276 | 62.140 | 6.571 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5610 | Restaurante |
| 2023 | 540.419 | 70.424 | 59.121 | 551.039 | 480.615 | 0 | 0 | 46.054 | 45.200 | 28.590 | 49.367 | 4.499 | 13.597 | 31.271 | 31.903 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5610 | Restaurante |
| 2022 | 580.131 | 35.440 | 30.592 | 580.131 | 544.691 | 0 | 0 | 16.750 | 45.200 | 4.801 | 53.112 | 13.184 | 4.245 | 35.683 | 41.163 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5610 | Restaurante |
| 2021 | 370.098 | 30.515 | 25.633 | 370.098 | 339.583 | 0 | 0 | -13.052 | 45.200 | 5.400 | 15.145 | 5.845 | 4.245 | 5.055 | 33.597 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5610 | Restaurante |
| 2020 | 272.923 | 8.961 | 5.720 | 272.923 | 263.962 | 0 | 0 | -38.685 | 45.200 | 6.057 | 14.316 | 6.976 | 4.635 | 2.705 | 59.058 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5610 | Restaurante |
| 2019 | 277.066 | 18.806 | 12.102 | 277.066 | 258.260 | 0 | 0 | -89.406 | 200 | 6.716 | 21.751 | 4.711 | 3.713 | 13.327 | 117.873 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5610 | Restaurante |
| 2018 | 276.695 | 34.047 | 28.116 | 276.695 | 242.648 | 0 | 0 | -101.508 | 200 | 7.642 | 8.091 | 3.685 | 3.663 | 743 | 117.241 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5610 | Restaurante |
| 2017 | 283.566 | 38.660 | 35.824 | 283.566 | 244.906 | 0 | 0 | -3.765 | 200 | 8.591 | 141.386 | 123.078 | 7.180 | 11.128 | 153.742 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5610 | Restaurante |
| 2016 | 300.682 | 39.742 | 33.383 | 300.682 | 260.940 | 0 | 0 | -39.589 | 200 | 9.542 | 104.647 | 84.661 | 7.180 | 12.806 | 153.778 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5610 | Restaurante |
| 2015 | 325.581 | 33.063 | 28.571 | 325.581 | 292.518 | 0 | 0 | -72.972 | 200 | 7.895 | 67.823 | 49.131 | 7.864 | 10.828 | 148.690 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5610 | Restaurante |
| 2014 | 353.848 | 7.310 | 6.140 | 353.848 | 346.538 | 0 | 0 | -101.543 | 200 | 8.549 | 45.280 | 24.080 | 6.055 | 15.145 | 155.372 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5610 | Restaurante |
| 2013 | 381.031 | 5.006 | 5.006 | 381.031 | 376.025 | 0 | 0 | -107.683 | 200 | 6.008 | 32.107 | 14.464 | 7.039 | 10.604 | 145.798 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5610 | Restaurante |
| 2012 | 303.324 | 6.908 | 6.908 | 303.324 | 296.416 | 0 | 0 | -112.689 | 200 | 4.282 | 48.628 | 18.134 | 9.060 | 21.434 | 165.599 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5610 | Restaurante |
| 2011 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -119.597 | 200 | 0 | 11.310 | 11.304 | 0 | 6 | 130.907 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4778 | Comert cu amanuntul al altor bunuri noi, in magazine specializate |
| 2010 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -119.597 | 200 | 0 | 11.310 | 11.304 | 0 | 6 | 130.907 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5630 | Baruri si alte activitati de servire a bauturilor |
| 2008 | 152.579 | - 47.128 | - 47.128 | 152.582 | 199.710 | 0 | 0 | -99.015 | 200 | 0 | 10.700 | 4.547 | 0 | 3.544 | 109.715 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5630 | Baruri si alte activitati de servire a bauturilor |
| 2007 | 139.949 | - 40.389 | - 40.389 | 139.950 | 180.339 | 0 | 0 | -51.888 | 200 | 0 | 14.166 | 12.422 | 0 | 849 | 66.054 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5630 | Baruri |
| 2006 | 146.359 | - 15.831 | - 15.831 | 146.360 | 162.191 | 0 | 0 | -11.499 | 200 | 0 | 10.921 | 10.731 | 0 | 185 | 22.420 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5630 | Baruri |
| 2005 | 139.493 | 5.542 | 4.948 | 139.494 | 133.952 | 0 | 0 | 4.332 | 200 | 0 | 9.402 | 1.407 | 0 | 6.604 | 5.070 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5630 | Baruri |
| 2004 | 101.081 | 27.166 | 25.125 | 136.082 | 108.916 | 0 | 0 | -616 | 200 | 500 | 2.410 | 1.584 | 0 | 764 | 3.527 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5630 | Baruri |
| 2003 | 77.536 | - 3.200 | - 4.355 | 77.789 | 80.990 | 0 | 0 | -25.741 | 200 | 12.575 | 3.254 | 2.571 | 0 | 683 | 41.571 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5630 | Baruri |
| 2002 | 42.727 | - 12.326 | - 12.967 | 42.728 | 55.054 | 0 | 0 | -22.599 | 200 | 13.290 | 5.841 | 4.283 | 0 | 581 | 41.730 | 0 | 0 | 0 | 4 | - | Cafenele si baruri |
| 2001 | 35.475 | - 4.783 | - 4.960 | 35.488 | 40.271 | 0 | 0 | 5.331 | 200 | 13.619 | 3.704 | 2.909 | 0 | 189 | 11.993 | 0 | 0 | 0 | 3 | - | Cafenele si baruri |
| 2000 | 32.409 | - 2.359 | - 2.359 | 33.561 | 35.921 | 0 | 0 | 4.724 | 200 | 12.916 | 2.311 | 2.210 | 0 | 46 | 10.503 | 0 | 0 | 0 | 3 | - | Cafenele si baruri |
| 1999 | 28.325 | - 2.899 | - 2.899 | 28.326 | 31.226 | 0 | 0 | 8.313 | 200 | 14.410 | 2.772 | 2.367 | 0 | 294 | 8.869 | 0 | 0 | 0 | 3 | - | Cafenele si baruri |
| Data inregistrarii ultimei declaratii: | 27 Februarie 2024 |
| Data prelucrarii ultimei declaratii: | 27 Februarie 2024 |
| Data prelucrarii ultimei declaratii: | 27 Februarie 2024 |
| Impozit pe profit (data luarii in evidenta): | 01-07-2020 |
| Impozit pe veniturile mircorinteprinderilor (data luarii in evidenta): | NU |
| Accize (data luarii in evidenta) | NU |
| Taxa pe valoare adaugata (data luarii in evidenta) | 20-10-2011 |
| Contributia la asigurari sociale (data luarii in evidenta) | NU |
| Contributia de asigurare pentru accidente de munca si boli profesionale datorate de angajator (data luarii in evidenta): | NU |
| Contributia de asigurari pentru somaj (data luarii in evidenta): | |
| Contributia angajatorilor pentru Fondul de garantare pentru plata creantelor sociale (data luarii in evidenta): | |
| Contributia pentru asigurari de sanatate (data luarii in evidenta): | NU |
| Contributii pentru concedii si indemnizatii de la persoane juridice sau fizice (data luarii in evidenta): | |
| Taxa jocuri de noroc (data luarii in evidenta): | NU |
| Impozit pe veniturile din salarii si asimilate salariilor (data luarii in evidenta): | NU |
| Impozit la titeiul si la gazele naturale din productia interna (data luarii in evidenta): | NU |
| Redevente miniere/Venituri din concesiuni si inchirieri (data luarii in evidenta): | NU |
| Redevente petroliere (data luarii in evidenta): | NU |