PANDELICA S.R.L.

INREGISTRAT din data 01 Martie 2002

Date de contact

Informatii de identificare si locatia pe harta PANDELICA S.R.L.

Cod fiscal: 14489420
Nr. registrul comertului: J38/117/2002
Adresa: Aleea TINERETULUI, nr. -
Localitate: Dragasani
Judet: Judetul Valcea
Telefon: 0728863225
Fax: -
Este firma ta?

Domeniul de activitate

Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse nealimentare

Bilanturi contabile

Bilanturile depuse la Registrul Comertului

An Cifra de afaceri (ron) Profit brut / Pierdere (ron) Profit net / Pierdere (ron) Venituri (ron) Cheltuieli (ron) Venituri avans (ron) Cheltuieli avans (ron) Capitaluri total (ron) Capitaluri social (ron) Active imobilizate total (ron) Active circulante total (ron) Stocuri (ron) Creante (ron) Casa conturi (ron) Datorii (ron) Provizioane (ron) Patrimoniul public (ron) Patrimoniul regiei (ron) Numar mediu angajati Cod CAEN Text CAEN
2024 10.200 - 9.380 - 9.380 10.200 19.580 0 0 -9.180 200 0 12.338 0 12.138 200 21.518 0 0 0 1 4719 Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse nealimentare
2023 13.770 - 138.444 - 138.997 13.770 152.214 0 0 35.118 200 56.924 181.557 162.690 16.468 2.399 203.363 0 0 0 1 4719 Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse nealimentare
2022 36.444 - 32.498 - 32.862 36.444 68.942 0 0 174.114 200 56.924 294.928 256.005 16.468 22.455 177.738 0 0 0 1 4719 Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse nealimentare
2021 106.465 23.658 22.593 106.465 82.807 0 0 206.976 200 56.924 339.497 249.358 86.463 3.676 189.445 0 0 0 1 4719 Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse nealimentare
2020 0 - 0 - 0 0 0 0 24.226 227.449 200 56.924 354.396 232.563 72.178 49.655 208.097 0 0 0 0 4719 Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse nealimentare
2019 4.994 4.872 4.872 4.994 122 0 0 227.449 200 56.924 438.137 232.563 155.919 49.655 267.612 0 0 0 1 4719 Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse nealimentare
2018 99.660 27.308 26.311 99.660 72.352 0 0 222.577 200 56.924 418.219 229.297 144.279 44.643 252.566 0 0 0 0 4719 Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse nealimentare
2017 55.530 - 17.368 - 17.937 56.862 74.230 0 0 196.397 200 56.924 342.877 209.385 118.789 14.703 203.404 0 0 0 2 4711 Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun
2016 47.156 - 20.661 - 21.605 47.156 67.817 0 0 214.335 200 56.924 353.175 210.292 137.762 5.121 195.764 0 0 0 2 4711 Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun
2015 18.373 - 4.510 - 5.105 19.848 24.358 0 0 235.939 150.200 56.924 331.595 196.862 134.467 266 152.580 0 0 0 2 4711 Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun
2014 104.575 24.318 21.180 104.606 80.288 0 0 241.044 200 56.924 316.026 148.250 132.691 35.085 131.906 0 0 0 2 4711 Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun
2013 206.908 123.238 121.043 207.096 83.858 0 0 219.865 200 56.906 413.044 153.069 237.989 21.986 250.085 0 0 0 2 4711 Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun
2012 121.200 - 14.453 - 14.453 121.839 136.292 0 0 98.622 150.000 33.711 216.305 143.239 70.751 2.315 151.394 0 0 0 4 4711 Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun
2011 137.546 9.370 7.866 138.158 128.788 0 0 113.075 150.000 18.699 192.173 137.767 53.491 915 97.797 0 0 0 6 4711 Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun
2010 121.762 5.245 1.088 125.187 119.942 0 0 -44.591 200 22.294 265.395 137.213 0 61.404 332.384 0 0 0 6 4711 Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun
2009 46.536 - 37.037 - 38.112 46.540 83.577 0 0 -45.679 200 22.294 114.348 35.780 0 8.053 184.683 0 0 0 2 4711 Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun
2008 179.922 - 35.295 - 35.295 179.929 215.224 0 0 -7.567 200 33.170 116.553 17.575 0 1.699 161.494 0 0 0 2 4711 Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun
2007 188.213 - 0 23.378 0 160.337 0 0 0 200 40.764 161.814 56.552 0 0 174.850 0 0 0 1 4711 Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu
2006 100.759 - 0 4.998 0 94.805 0 0 0 200 0 31.958 31.084 0 0 27.608 0 0 0 1 4711 Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu
2005 2.277 - 259 - 314 0 2.536 0 0 0 200 0 1.229 1.049 0 0 1.877 0 0 0 0 4711 Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu
2004 0 - 534 - 534 0 534 0 0 0 200 0 190 0 0 0 524 0 0 0 0 4711 Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu

Cifra de afaceri

Grafic evolutie cifra de afaceri

Profit

Grafic evolutie profit net realizat

Numar de angajati

Grafic evolutie numar de angajati

Venituri/Cheltuieli

Grafic evolutie venituri in raport cu cheltuielile

Marja de profit

Grafic evolutie marja de profit

Declaratii

Declaratii depuse la Registrul Comertului

Data inregistrarii ultimei declaratii: 29 Octombrie 2021
Data prelucrarii ultimei declaratii: 01 Noiembrie 2021
Data prelucrarii ultimei declaratii: 01 Noiembrie 2021
Impozit pe profit (data luarii in evidenta): NU
Impozit pe veniturile mircorinteprinderilor (data luarii in evidenta): 01-02-2013
Accize (data luarii in evidenta) NU
Taxa pe valoare adaugata (data luarii in evidenta) NU
Contributia la asigurari sociale (data luarii in evidenta) 01-01-2018
Contributia de asigurare pentru accidente de munca si boli profesionale datorate de angajator (data luarii in evidenta): 01-01-2018
Contributia de asigurari pentru somaj (data luarii in evidenta):
Contributia angajatorilor pentru Fondul de garantare pentru plata creantelor sociale (data luarii in evidenta):
Contributia pentru asigurari de sanatate (data luarii in evidenta): 01-01-2018
Contributii pentru concedii si indemnizatii de la persoane juridice sau fizice (data luarii in evidenta):
Taxa jocuri de noroc (data luarii in evidenta): NU
Impozit pe veniturile din salarii si asimilate salariilor (data luarii in evidenta): 01-01-2008
Impozit la titeiul si la gazele naturale din productia interna (data luarii in evidenta): NU
Redevente miniere/Venituri din concesiuni si inchirieri (data luarii in evidenta): NU
Redevente petroliere (data luarii in evidenta): NU