RELUARE ACTIVITATE din data 05 Noiembrie 2012
| Cod fiscal: | 21704270 |
| Nr. registrul comertului: | J31/382/2007 |
| Adresa: | Str. MINERILOR, nr. 9 |
| Localitate: | Sarmasag |
| Judet: | Judetul Salaj |
| Telefon: | 0742139539 |
| Fax: | - |
| An | Cifra de afaceri (ron) | Profit brut / Pierdere (ron) | Profit net / Pierdere (ron) | Venituri (ron) | Cheltuieli (ron) | Venituri avans (ron) | Cheltuieli avans (ron) | Capitaluri total (ron) | Capitaluri social (ron) | Active imobilizate total (ron) | Active circulante total (ron) | Stocuri (ron) | Creante (ron) | Casa conturi (ron) | Datorii (ron) | Provizioane (ron) | Patrimoniul public (ron) | Patrimoniul regiei (ron) | Numar mediu angajati | Cod CAEN | Text CAEN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 101.773 | 100.804 | 84.998 | 101.773 | 969 | 0 | 0 | 95.517 | 0 | 145 | 187.927 | 159 | 518 | 187.250 | 92.555 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4120 | Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale |
| 2022 | 61.207 | 60.901 | 59.102 | 61.207 | 306 | 0 | 0 | 10.518 | 0 | 145 | 67.123 | 159 | 518 | 66.446 | 56.750 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4120 | Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale |
| 2021 | 0 | - 100 | - 100 | 0 | 100 | 0 | 0 | -48.584 | 0 | 145 | 6.222 | 159 | 518 | 5.545 | 54.951 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4120 | Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale |
| 2020 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -48.484 | 0 | 145 | 6.322 | 159 | 518 | 5.645 | 54.951 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4120 | Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale |
| 2019 | 3.800 | 3.800 | 3.686 | 3.800 | 0 | 0 | 0 | -48.484 | 0 | 145 | 6.322 | 159 | 518 | 5.645 | 54.951 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4120 | Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale |
| 2018 | 0 | - 100 | - 100 | 0 | 100 | 0 | 0 | -52.170 | 0 | 145 | 2.522 | 159 | 518 | 1.845 | 54.837 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4120 | Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale |
| 2017 | 0 | - 100 | - 100 | 0 | 100 | 0 | 0 | -52.070 | 0 | 145 | 2.622 | 159 | 518 | 1.945 | 54.837 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4120 | Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale |
| 2016 | 0 | - 100 | - 100 | 0 | 100 | 0 | 0 | -51.970 | 0 | 145 | 2.722 | 159 | 518 | 2.045 | 54.837 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4120 | Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale |
| 2015 | 0 | - 100 | - 100 | 0 | 100 | 0 | 0 | -51.870 | 200 | 145 | 2.822 | 159 | 518 | 2.145 | 54.837 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4120 | Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale |
| 2014 | 0 | - 100 | - 100 | 0 | 100 | 0 | 0 | -51.770 | 0 | 145 | 2.922 | 159 | 518 | 2.245 | 54.837 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4120 | Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale |
| 2013 | 36.000 | 35.900 | 34.820 | 36.000 | 100 | 0 | 0 | -51.670 | 0 | 145 | 3.022 | 159 | 518 | 2.345 | 54.837 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4120 | Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale |
| 2012 | 0 | - 150 | - 150 | 0 | 150 | 0 | 0 | -86.490 | 0 | 145 | 2.122 | 159 | 518 | 1.445 | 88.757 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4120 | Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale |
| 2011 | 0 | - 1.910 | - 1.910 | 0 | 1.910 | 0 | 0 | -86.339 | 200 | 145 | 2.122 | 0 | 677 | 1.445 | 88.606 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4120 | Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale |
| 2010 | 0 | - 10.639 | - 10.639 | 0 | 10.639 | 0 | 0 | -84.429 | 200 | 145 | 2.122 | 0 | 0 | 1.445 | 86.696 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4120 | Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale |
| 2009 | 0 | - 63.682 | - 66.932 | 901 | 64.583 | 0 | 0 | -73.790 | 200 | 2.198 | 2.351 | 0 | 0 | 1.674 | 78.339 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4120 | Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale |
| 2008 | 239.197 | 11.125 | 5.145 | 242.396 | 231.271 | 0 | 0 | 36.119 | 200 | 36.852 | 74.008 | 40.742 | 0 | 33.107 | 74.741 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4120 | Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale |
| 2007 | 61.500 | 32.004 | 30.774 | 61.500 | 29.496 | 0 | 0 | 30.974 | 200 | 362 | 34.659 | 0 | 0 | 34.659 | 4.047 | 0 | 0 | 0 | 2 | Constructii de cladiri si lucrari de geniu |
| Data inregistrarii ultimei declaratii: | 30 Martie 2023 |
| Data prelucrarii ultimei declaratii: | 30 Martie 2023 |
| Data prelucrarii ultimei declaratii: | 30 Martie 2023 |
| Impozit pe profit (data luarii in evidenta): | 01-01-2023 |
| Impozit pe veniturile mircorinteprinderilor (data luarii in evidenta): | NU |
| Accize (data luarii in evidenta) | NU |
| Taxa pe valoare adaugata (data luarii in evidenta) | NU |
| Contributia la asigurari sociale (data luarii in evidenta) | NU |
| Contributia de asigurare pentru accidente de munca si boli profesionale datorate de angajator (data luarii in evidenta): | NU |
| Contributia de asigurari pentru somaj (data luarii in evidenta): | |
| Contributia angajatorilor pentru Fondul de garantare pentru plata creantelor sociale (data luarii in evidenta): | |
| Contributia pentru asigurari de sanatate (data luarii in evidenta): | NU |
| Contributii pentru concedii si indemnizatii de la persoane juridice sau fizice (data luarii in evidenta): | |
| Taxa jocuri de noroc (data luarii in evidenta): | NU |
| Impozit pe veniturile din salarii si asimilate salariilor (data luarii in evidenta): | NU |
| Impozit la titeiul si la gazele naturale din productia interna (data luarii in evidenta): | NU |
| Redevente miniere/Venituri din concesiuni si inchirieri (data luarii in evidenta): | NU |
| Redevente petroliere (data luarii in evidenta): | NU |