REAL ESTATE PROPERTIES S.R.L.

INREGISTRAT din data 12 Mai 2008

Date de contact

Informatii de identificare si locatia pe harta REAL ESTATE PROPERTIES S.R.L.

Cod fiscal: 23858950
Nr. registrul comertului: J02/833/2008
Adresa: Str. LIPOVEI, nr. 23

Bilanturi contabile

Bilanturile depuse la Registrul Comertului

An Cifra de afaceri (ron) Profit brut / Pierdere (ron) Profit net / Pierdere (ron) Venituri (ron) Cheltuieli (ron) Venituri avans (ron) Cheltuieli avans (ron) Capitaluri total (ron) Capitaluri social (ron) Active imobilizate total (ron) Active circulante total (ron) Stocuri (ron) Creante (ron) Casa conturi (ron) Datorii (ron) Provizioane (ron) Patrimoniul public (ron) Patrimoniul regiei (ron) Numar mediu angajati Cod CAEN Text CAEN
2017 0 - 0 - 0 0 0 0 0 -346.905 1.000 0 57.333 0 57.245 88 404.238 0 0 0 0 6831 Agentii imobiliare
2016 0 - 0 - 0 0 0 0 0 -346.905 1.000 0 57.333 0 57.245 88 404.238 0 0 0 0 6831 Agentii imobiliare
2015 0 - 0 - 0 0 0 0 0 -346.905 1.000 0 57.333 0 57.245 88 404.238 0 0 0 0 6831 Agentii imobiliare
2014 9.109 - 14.198 - 14.471 9.109 23.307 0 0 -346.905 1.000 0 57.333 0 57.245 88 404.238 0 0 0 2 6831 Agentii imobiliare
2013 7.551 - 96.628 - 96.628 27.206 123.834 0 0 -332.434 1.000 0 49.014 0 48.230 784 381.448 0 0 0 2 6831 Agentii imobiliare
2012 20.938 - 34.555 - 34.555 20.938 55.493 0 1.118 -235.806 1.000 61.532 85.578 0 81.337 4.241 384.034 0 0 0 3 6831 Agentii imobiliare
2011 1.865 - 41.428 - 41.428 1.865 43.293 0 1.118 -201.879 1.000 102.798 40.099 0 23.893 16.206 345.894 0 0 0 0 6831 Agentii imobiliare
2010 12.544 - 3.903 - 5.553 12.544 16.447 0 0 -160.451 1.000 104.366 86.431 34.600 0 4.240 351.248 0 0 0 0 6831 Agentii imobiliare
2009 25.290 - 37.996 - 40.076 25.290 63.286 0 0 -154.897 1.000 22.153 25.921 0 0 3.904 202.971 0 0 0 3 6831 Agentii imobiliare
2008 17.587 - 127.831 - 128.271 17.587 145.418 0 0 -127.271 1.000 22.153 37.248 0 0 14.393 187.944 0 0 0 2 6831 Agentii imobiliare

Cifra de afaceri

Grafic evolutie cifra de afaceri

Profit

Grafic evolutie profit net realizat

Numar de angajati

Grafic evolutie numar de angajati

Venituri/Cheltuieli

Grafic evolutie venituri in raport cu cheltuielile

Marja de profit

Grafic evolutie marja de profit

Declaratii

Declaratii depuse la Registrul Comertului

Data inregistrarii ultimei declaratii: 20 Aprilie 2016
Data prelucrarii ultimei declaratii: 20 Aprilie 2016
Data prelucrarii ultimei declaratii: 20 Aprilie 2016
Impozit pe profit (data luarii in evidenta): NU
Impozit pe veniturile mircorinteprinderilor (data luarii in evidenta): 01-02-2013
Accize (data luarii in evidenta) NU
Taxa pe valoare adaugata (data luarii in evidenta) NU
Contributia la asigurari sociale (data luarii in evidenta) NU
Contributia de asigurare pentru accidente de munca si boli profesionale datorate de angajator (data luarii in evidenta): NU
Contributia de asigurari pentru somaj (data luarii in evidenta):
Contributia angajatorilor pentru Fondul de garantare pentru plata creantelor sociale (data luarii in evidenta):