RELUARE ACTIVITATE din data 27 August 2012
| Cod fiscal: | 23564785 |
| Nr. registrul comertului: | J31/273/2008 |
| Adresa: | Str. GARII, nr. 53 |
| Localitate: | Sarmasag |
| Judet: | Judetul Salaj |
| Telefon: | 0740189803 |
| Fax: | - |
| An | Cifra de afaceri (ron) | Profit brut / Pierdere (ron) | Profit net / Pierdere (ron) | Venituri (ron) | Cheltuieli (ron) | Venituri avans (ron) | Cheltuieli avans (ron) | Capitaluri total (ron) | Capitaluri social (ron) | Active imobilizate total (ron) | Active circulante total (ron) | Stocuri (ron) | Creante (ron) | Casa conturi (ron) | Datorii (ron) | Provizioane (ron) | Patrimoniul public (ron) | Patrimoniul regiei (ron) | Numar mediu angajati | Cod CAEN | Text CAEN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29.205 | 200 | 5.949 | 26.657 | 0 | 4.500 | 22.157 | 3.401 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7112 | Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea |
| 2022 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29.205 | 200 | 5.949 | 26.657 | 0 | 4.500 | 22.157 | 3.401 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7112 | Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea |
| 2021 | 0 | - 100 | - 100 | 0 | 100 | 0 | 0 | 29.205 | 200 | 5.949 | 26.657 | 0 | 4.500 | 22.157 | 3.401 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7112 | Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea |
| 2020 | 0 | - 0 | - 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29.305 | 200 | 5.949 | 26.757 | 0 | 4.500 | 22.257 | 3.401 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7112 | Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea |
| 2019 | 0 | - 100 | - 100 | 0 | 100 | 0 | 0 | 29.305 | 200 | 5.949 | 26.757 | 0 | 4.500 | 22.257 | 3.401 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7112 | Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea |
| 2018 | 0 | - 100 | - 100 | 0 | 100 | 0 | 0 | 29.405 | 200 | 5.949 | 26.857 | 0 | 4.500 | 22.357 | 3.401 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7112 | Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea |
| 2017 | 0 | - 100 | - 100 | 0 | 100 | 0 | 0 | 29.505 | 200 | 5.949 | 26.957 | 0 | 4.500 | 22.457 | 3.401 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7112 | Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea |
| 2016 | 0 | - 100 | - 100 | 0 | 100 | 0 | 0 | 29.605 | 200 | 5.949 | 27.057 | 0 | 4.500 | 22.557 | 3.401 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7112 | Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea |
| 2015 | 0 | - 100 | - 100 | 0 | 100 | 0 | 0 | 29.705 | 200 | 5.949 | 27.157 | 0 | 4.500 | 22.657 | 3.401 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7112 | Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea |
| 2014 | 0 | - 4.450 | - 4.450 | 0 | 4.450 | 0 | 0 | 29.805 | 200 | 5.949 | 27.257 | 0 | 4.500 | 22.757 | 3.401 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7112 | Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea |
| 2013 | 0 | - 11.953 | - 11.953 | 0 | 11.953 | 0 | 0 | 34.255 | 200 | 5.949 | 32.007 | 0 | 4.500 | 27.507 | 3.701 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7112 | Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea |
| 2012 | 0 | - 3.865 | - 3.865 | 0 | 3.865 | 0 | 0 | 46.208 | 200 | 5.949 | 42.692 | 0 | 4.500 | 38.192 | 2.433 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7112 | Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea |
| 2011 | 32.250 | - 2.563 | - 2.563 | 32.250 | 34.813 | 0 | 0 | 50.119 | 200 | 5.949 | 44.831 | 0 | 4.738 | 40.093 | 661 | 0 | 0 | 0 | 2 | 7112 | Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea |
| 2010 | 64.550 | 22.072 | 18.535 | 64.551 | 42.479 | 0 | 0 | 52.681 | 200 | 1.711 | 53.495 | 0 | 0 | 53.495 | 2.525 | 0 | 0 | 0 | 2 | 7112 | Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea |
| 2009 | 82.550 | 24.495 | 21.824 | 82.550 | 58.055 | 0 | 0 | 34.145 | 200 | 3.129 | 34.234 | 0 | 0 | 30.234 | 3.218 | 0 | 0 | 0 | 2 | 7112 | Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea |
| 2008 | 32.850 | 12.942 | 12.121 | 32.850 | 19.908 | 0 | 0 | 12.321 | 200 | 2.229 | 12.010 | 0 | 0 | 6.010 | 1.918 | 0 | 0 | 0 | 2 | 7112 | Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea |
| Data inregistrarii ultimei declaratii: | 30 Martie 2023 |
| Data prelucrarii ultimei declaratii: | 30 Martie 2023 |
| Data prelucrarii ultimei declaratii: | 30 Martie 2023 |
| Impozit pe profit (data luarii in evidenta): | 01-01-2023 |
| Impozit pe veniturile mircorinteprinderilor (data luarii in evidenta): | NU |
| Accize (data luarii in evidenta) | NU |
| Taxa pe valoare adaugata (data luarii in evidenta) | NU |
| Contributia la asigurari sociale (data luarii in evidenta) | NU |
| Contributia de asigurare pentru accidente de munca si boli profesionale datorate de angajator (data luarii in evidenta): | NU |
| Contributia de asigurari pentru somaj (data luarii in evidenta): | |
| Contributia angajatorilor pentru Fondul de garantare pentru plata creantelor sociale (data luarii in evidenta): | |
| Contributia pentru asigurari de sanatate (data luarii in evidenta): | NU |
| Contributii pentru concedii si indemnizatii de la persoane juridice sau fizice (data luarii in evidenta): | |
| Taxa jocuri de noroc (data luarii in evidenta): | NU |
| Impozit pe veniturile din salarii si asimilate salariilor (data luarii in evidenta): | NU |
| Impozit la titeiul si la gazele naturale din productia interna (data luarii in evidenta): | NU |
| Redevente miniere/Venituri din concesiuni si inchirieri (data luarii in evidenta): | NU |
| Redevente petroliere (data luarii in evidenta): | NU |